10 zásadních tipů péče o pleť pro dosažení bezchybné pleti Hero

Tipy pro líčení, které vás zachrání před projevy stáří

S plynoucím časem se na našem obličeji začínají projevovat vrásky a obličej ztrácí své ostré rysy. A tehdy přicházejí do hry rady pro make-up s omlazujícím efektem. Budete-li se těmito radami řídit, známky stárnutí během chviličky zakryjete a obličeji dodáte mladistvější vzhled.

TIP
1

Příprava pleti

Nejdříve naneste lehký hydratační přípravek, který zabrání vysušování pleti a zmírní vzhled vrásek.
TIP
2

Výběr správného make-upu

Zvolte světlejší odstín, který je světlejší než vaše pleť a je vhodný pro váš typ pleti. Užitečný tip: zvolte vyhlazující složení proti vráskám. Poklepáním naneste malé množství do středu obličeje a rozetřete je směrem do stran. Nezapomeňte make-up rozetřít také na krk, aby nebyl zřetelně vidět přechod make-upu.

TIP
3

Zvýraznění rysů obličeje

Zvolte lehkou texturu a tón vhodný pro rozjasnění pleti. Naneste na partie, které jsou náchylné k příznakům únavy - kontury očí, partie nad lícními kostmi a T-zóna. Rozjasňovač naneste konečky prstů, aby se dokonale spojil s make-upem.
TIP
4

Zmatnění pleti

Pomocí velkého kulatého štětce naneste transparentní sypký pudr. Pudr naneste jemně štětcem na obličej a tváře. S množstvím to nepřehánějte, abyste nevytvořili nepřirozenou vrstvu. Pokožka bude sametová a pudr přispěje k fixaci make-upu.
TIP
5

Zdravě vyhlížející růžová líčka

Chybí-li tvářím barva, naneste na horní část lícních kostí malé množství růžové tvářenky. Tvářenku nenanášejte do prohlubní tváří. Použijte jen velmi malé množství, aby se tvářenka spojila s pudrem.

TIP
6

Matné oční stíny

Na oční víčka naneste matné oční stíny. Vyvarujte se třpytivým a příliš jasným barvám, jinak budete vypadat jako stará-mladá!
TIP
7

Svěží vzhled

Husté obočí může přidávat léta a působit staře. Nicméně pokud je pečlivě vytrhané a pěstěné, může vám propůjčit nádherně mladistvý vzhled. Co se týče řasenky, nepoužívejte silnou vrstvu. Stačí jedna dvě vrstvy na horní řasy a jedna tenká na dolní. Chcete-li si pomocí očních linek dopřát široké oči, lepší než pera či tekuté linky jsou v tomto případě tužky.
TIP
8

Dokonalé rty

Na rty nejdříve naneste malé množství make-upu, který pomůže rtěnku zafixovat. Každý profesionál vám potvrdí, že rtěnka vydrží déle a nebude se otírat o horní ret. Vyberte přirozený neutrální odstín a vzhledem k tomu, že rty mají tendenci se s věkem ztenčovat, dbejte na to, abyste nanesli rtěnku až k okraji rtů.