SKIN GENIUS - ANALÝZA PLETI

L’Oréal Paris Skin Genius je aplikace, která využívá systém hodnocení parametrů pleti založeným na umělé inteligenci, aby ti poskytla podrobnou diagnostiku pleti a personalizované poradenství v oblasti péče o pleť. Tento rychlý, bezplatný a spolehlivý nástroj pro analýzu pleti byl vyvinut ve spolupráci s dermatology s vědomím, že každá pleť je jiná, a proto doporučení pro péči o ní musí být přizpůsobené na míru.

JAK POUŽÍVAT SKIN GENIUS KROK ZA KROKEM

 • Krok 1

  Připrav se na detailní záběr! Sundej si brýle, odlič make-up a dej pryč vlasy z tváře. Vyfoť si selfie v dobře osvětleném prostředí pro optimální hodnocení pleti. V případě, že máš tendenci špulit rty - nejlepšího výsledku dosáhneš s neutrálním výrazem v tváři.

 • Krok 2

  Jakmile bude kvalita selfie ověřena, zadej svůj věk, typ pleti (suchá, normální, smíšená nebo mastná) a úroveň citlivosti pokožky. Tyto informace pomohou aplikaci Skin Genius navrhnout péči o pleť přesně pro tebe!

 • Krok 3

  Poté, co Skin Genius vypočítá tvé výsledky, si můžeš prohlédnout silné stránky pleti a také oblasti, na které je třeba se zaměřit v rámci každého z 8 parametrů pleti spolu s doporučením osobní rutiny péče o pleť. Tvou selfie si neukládáme - po analýze pleti je automaticky smazána.

PŘESNÝ A VŠESTRANNÝ DIAGNOSTICKÝ NÁSTROJ

Tvou selfie porovná
s více než  10 000 klinicky hodnocenými fotografiemi
Až 95 % přesnost ve srovnání s osobní konzultací s dermatologem
Ověřeno na ženách  s různými etnickými původy a typy pleti
Poskytuje osobní doporučení na míru výběrem 
z více než 30 produktů

SKIN GENIUS - ANALYZUJE 8 PLEŤOVÝCH PARAMETRŮ

 • Jemné linky

  Každá vráska začíná vznikat z jemné linky. Jemné linky kolem očí a úst se objevují již od 20 let a jsou způsobeny především dehydratací a poklesem vzniku podpůrného kolagenu. Při snížené pružnosti pleti tak lze tyto projevy snáze pozorovat.

 • Vrásky v očním okolí

  Pokožka kolem očí je velmi specifická. Je mnohem tenčí než kdekoli jinde na obličeji, a navíc se pod ní nenacházejí žádné mazové žlázy. Proto je oblast kolem očí náchylnější k dehydrataci, ztrátě pružnosti a jemnosti, a nakonec i k tvorbě očních vrásek.

 • Vrásky

  S přibývajícim věkem jsou vrásky na obličeji součástí přirozeného stárnutí pleti, které je způsobeno snížením množství kolagenu a elastinu ve struktuře pokožky. Tento proces je dále ovlivněn dehydratací a ztenčením pokožky, vystavením UV záření, stresem nebo znečištěním. Skin Genius provádí analýzu pleti s ohledem na různé typy vrásek: jemné linky na čele, glabelární vrásky (mezi obočím), periorbitální vrásky (kolem očí), nosoretní vrásky (linie úsměvu) a tzv. marionetové linky (v koutcích úst).

 • Hluboké vrásky

  Hluboké vrásky vznikají v důsledku opakovaných svalových pohybů a jsou viditelné, i když je tvář v klidu. Stejně jako v mnoha jiných případech se s věkem prohlubují. K jejich vzniku přispívá stárnutí pokožky, snížená produkce kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové.

 • Pevnost

  Pokožka časem ztrácí pevnost a ochabuje zejména v dolní časti tváře. Její slabší odolnost je výsledkem stárnutí souvisejícího se snížením celistvosti kolagenové a elastinové sítě a přirozené produkce kyseliny hyaluronové v těle.

 • Stav pórů

  Póry jsou drobné otvory na povrchu pokožky se samočisticí schopností, skrze které může procházet kožní maz, vlhkost a vzduch. Avšak někdy se mohou zdát póry větší než "miniaturní". Rozšířené póry, které se nejčastěji vyskytují po stranách nosu, mohou být výsledkem nadměrné produkce kožního mazu, který je ucpává odumřelými kožními buňkami.

 • Pigmentace

  Stárnutí, vystavování pleť slunci, znečištění a dokonce i hormonální stav mohou způsobit nadměrnou produkci melaninu, přirozeného kožního pigmentu, a lipofuscinu, odpadního produktu buněčných procesů.

 • Jas

  Jas pleti je schopnost pokožky odrážet světlo. Stručně řečeno: hladší povrch odráží světlo rovnoměrněji. Nerovnoměrný povrch, nejednotný tón pleti, drsnost, nahromaděné odumřelé kožní buňky, viditelné póry a dehydratace snižují schopnost pokožky odrážet světlo. Nedostatek jasu může způsobit mdlý a matný vzhled, který se zhoršuje znečištěním, nedostatkem spánku a stresem.

Skin Genius vychází z klinických údajů, které laboratoře L'Oréal Paris shromažďují jíž více než 30 let. Online analýza pleti funguje tak, že porovnává tvou selfie s databází klinicky hodnocených tváří žen různého věku, rasy/etnického původu a typů pleti. Technologie skenování pokožky Skin Genius je založená na stejné umělé inteligenci a algoritmech hloubkového šetření, které se používají v medicínských a dermatologických systémech hodnocení. Úspěch Skin Genius spočívá také v inovacích naší doby - tvůj chytrý telefon nyní nabízí více než pouhé dokonalé selfie. Výkonný hardware a kamery s vysokým rozlišením poskytují nové možnosti pro průlomové výsledky v kosmetice a diagnostice pokožky. Skin Genius je jedním z nich.

Technologie není jedinou věcí, která zraje s časem. Skin Genius s přesností téměř srovnatelnou s hodnocením dermatologa detekuje a kvantifikuje 8 běžných příznaků stárnutí pleti. V nedávném výzkumu stáří pokožky byl systém založený na umělé inteligenci používaný Skin Genius také úspěšně použit jako test péče o pleť k posouzení závažnosti příznaků souvisejících s vystavením slunečnímu záření a stárnutím. Přestože čas nelze navrátit, lze si ho uložit. Během několika okamžiků po provedení testu Skin Genius vygeneruje na míru sestavenou rutinu péče o pleť, která byla ověřena Mezinárodní radou dermatologů L'Oréal Paris, a to na základě konkrétní oblasti pokožky, typu a citlivosti pleti. To ti může ušetřit hodiny zkoumání jednotlivých složek, které by mohly nebo nemusely vyhovovat tvé jedinečné pleti.

 


{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/service detail pages/skin-genius-detail-page", "name": "Skin Genius Detail Page" } } ] }