Stručný návod pro používání omlazujících krémů

V životě nastane okamžik, kdy se již nelze spoléhat na zastaralé hydratační přípravky. Začnou se objevovat vrásky v důsledku mimických gest nebo stárnutí pleti, což znamená, že musíme běžný hydratační přípravek nahradit omlazujícím krémem. Ale jak vybrat ten správný? Snadno. Stačí se řídit naším návodem!
TIP
1

Omlazující přípravky, které pomáhají zastavit čas

Za prvé je třeba si uvědomit, že mezi omlazujícími přípravky a přípravky proti vráskám je zásadní rozdíl.

Přípravky proti vráskám se zaměřují pouze na vrásky. Ale omlazující přípravky bojují proti všem příznakům stárnutí (vrásky, povislá kůže, ztráta hustoty či objemu kůže, stařecké skvrny, křehká pleť) a jsou nabité různými aktivními látkami. Hvězdami mezi nimi jsou retinol, který vás zbaví vrásek, ovocné kyseliny podporující obnovu buněk, kyselina hyaluronová pro hloubkovou hydrataci, proxylan pro posílení pojivové tkáně, vitamín C pro antioxidační povzbuzení, vápník pro zlepšení hustoty a kofein pro odstranění otoků očí.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.cz/strucny-navod-pro-pouzivani-omlazujicich-kremu" }
TIP
2

Omlazující krém dle vašich potřeb

Když se poprvé objeví vrásky: unavené obličejové rysy, vrásky, nerovnoměrný odstín pleti, otevřené póry...

Zvolte lehký krém s obsahem vitamínu E, který vaši pleť probudí a vyhladí. Je-li zapotřebí zbavit se vrásek: Kvůli svislým vráskám vypadáme opotřebovaně a mrzutě. Potřebujete-li se zbavit vrásek mezi očima, hlubokých nasolabiálních rýh nebo vrásek na čele, zvolte speciální kúru proti vráskám. Pro-retinol si poradí i s těmi nejhlubšími brázdami. A výsledek? Menší vrásky a pevnější hydratovaná pokožka!

Pro oživení mdlé pleti: Suchá pleť toužící po hydrataci: kyselina hyaluronová je skvělá pro rozzáření a vyhlazení pleti. Máte-li mastnou pleť, používejte krémy bohaté na ovocné kyseliny nebo retinol, které zlepšují krevní oběh a současně zajišťují šetrnou exfoliaci povrchu pokožku. Pro obnovení objemu obličejové pokožky: Krémy s obsahem kyseliny hyaluronové zmírňují vrásky a obnovují objem, čímž zanechávají pokožku vypnutou, pevnou a viditelně omlazenou. Kyselina hyaluronová skvěle funguje zejména na prohlubně pod očima, kudy stékají slzy.

Pro posílení povislé kůže: Ztrácí-li pokožka elasticitu a je-li méně pružná, doplňte jí hodně peptidy. Tyto aktivní látky zvyšují produkci kolagenu a elastinu, která se s věkem zpomaluje. Pro péči o tenkou a křehkou pokožku: Pokud vaše pokožka chřadne, zvolte krém s obsahem vápníku a posilte ji tak. Pro zmírnění stařeckých skvrn: Cílem je sjednotit tón pleti pomocí kúry s pigmenty proti stárnutí, které budou regulovat hladinu melatoninu. Abyste zabránili množení stařeckých skvrn, je vhodné také hojně používat ochranný krém na opalování.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.cz/strucny-navod-pro-pouzivani-omlazujicich-kremu" } { "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/beauty-news", "name": "Beauty News" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/strucny-navod-pro-pouzivani-omlazujicich-kremu", "name": "Strucny navod pro pouzivani omlazujicich kremu" } } ] }