TIP
1

Svěží pleť

Před nanesením make-upu důkladně vyčistěte pleť. Dodejte pleti hydrataci omlazujícím krémem, který není příliš hustý (jinak se bude make-up špatně fixovat), a použijte také bázi, abyste vyhladili jemné vrásky. Vrstvení make-upu nedoporučujeme. Princip spočívá v lehkosti. Nanášejte jej pomocí štětce. Tak se lépe roztírá po obličeji. Ideální je tekutá konzistence, kterou nanesete od středu obličeje směrem nahoru a do stran, aniž byste pokožku vytahovali. Můžete použít také rozjasňovač (krémový nebo pudrový), který zajistí odraz světla od kontur obličeje. Chcete-li si dopřát nádhernou, broskvově svěží pokožku a omladit vzhled, naneste trochu krémové tvářenky na horní část lícních kostí. O vše se postará hřejivý růžový nebo oranžový odstín. Rozetřete ji na jablíčka tváří tak, aby líčka nevypadala propadle. Výsledek: mladistvá, hladká, růžová a rozzářená pleť!
TIP
2

Mladistvý pohled

Kvůli tmavým kruhům, váčkům pod očima a pokleslým víčkům vypadáme starší a unavení. Začněte vyhlazujícím sérem na oční partie, které pleti okamžitě propůjčí žádoucí tonus. Poté použijte omlazující korektor. Ten aplikujte nejen na tmavé kruhy, ale také pod obočí, do vnitřních koutků očí a pod dolní řasy. Tím pohled okamžitě rozzáříte a budete vypadat mladistvěji! Na horní víčka použijte hnědou oční linku. Tu aplikujte od vnitřního koutku do stran a poté ji poklepáním vtiskněte do pokožky. Vyvarujte se tekutým očním linkám, které mají tendenci zatékat do vrásek kolem očí. Pokračujte očními stíny světlé barvy. Jaký je cíl? Otevřít si oči a dodat obličeji svěžest. Nepoužívejte kouřové oční stíny, které přidávají léta, a to zejména tehdy, cítíte-li únavu. Nakonec na horní i dolní řasy naneste vrstvu řasenky. Spodní řasy oči zvětší a dodají jim kočičí vzhled. Hlavně opatrně, abyste řasenku nerozmazali!
TIP
3

Úchvatný úsměv

Nejdříve naneste omlazující krém a vyhlazující bázi - začněte v okolí úst a nad nimi, abyste zabojovali proti známkám stárnutí, které se v těchto partiích rády objevují. Vrásky kolem rtů se mnohdy začnou objevovat docela brzy a rty tak ztrácejí svoje ostré rysy. Je to nepřítel, který nám přidává dvojnásobná léta. Šetrný scrub a hydratace rtů pomáhá odstranit loupající se pokožku, díky které mohou naše rty vypadat o něco starší. Chcete-li si dopřát svůdně plné rty, zvolte rtěnku a konturku ve světlém odstínu se saténovým efektem. Rty v tmavém, matném odstínu vypadají tenčí a přísnější. Tuto práci zastanou i tónované nebo čiré balzámy na rty s obsahem kolagenu. Rty vypnou a vyhladí. Výsledek: úchvatný, atraktivní úsměv k zulíbání!
Přeskočit posuvník: Body Care Articles

Objevujte další tipy a triky

Tipy pro šťastnou pleť

Přeskočit posuvník: Full Range

Vylepšete pravidelnou péči o pleť

Dopřejte svému novému vzhledu více lásky: