Micelární voda - Miminkovsky jemná královna mezi čistícími přípravky Hero

Micelární voda: vše, co o ní potřebujete vědět

Celebrity, modelky, make-up experti i dermatologové jsou z ní nadšení. Je to tak. Během několika uplynulých let se micelární voda stala kultovním čisticím pleťovým přípravkem.

TIP
1

Micelární voda je stejná jako všechny ostatní odličovače.

Nepravda: To, co micelární vodu odlišuje od ostatních odličovačů na bázi olejů či vody, je její složení: voda a micely. Micely jsou malé částice olejů, které zachycují nečistoty na kůži a s pomocí vody je odstraňují. Šetrně odstraňují veškeré nečistoty, make-up a nadměrnou mastnotu, aniž by dráždily pokožku.
TIP
2

Micelární voda je vhodná pro všechny typy pleti.

Pravda: Jedná se o odličovač vhodný pro smíšenou i suchou pleť. Díky tomu, že micelární voda neobsahuje mýdlo a mnohdy je i bez parfemace, má neutrální pH, které se hodí pro všechny typy pleti i tu nejcitlivější pokožku. Ideálně se hodí k ošetření pleti s akné: do hloubky pokožku čistí, aniž by ji poškozovala.
TIP
3

Micelární voda odstraňuje i ten nejodolnější make-up.

Pravda: Micelární voda disponuje všemi výhodami odličovače na bázi oleje, ale vyznačuje se svěžím pocitem, jako kdybyste použili odličovač na bázi vody. Při aplikaci vytvoří emulzi, kde make-up neroztírá po obličeji jako jiné odličovače, ale z pokožky jej zvedá. Takže se tímto jednou provždy rozlučte s rozmazaným make-upem kolem očí!
TIP
4
Nepravda: Micely jsou k pokožce šetrné a nedráždí ji. Nicméně máte-li po odlíčení pocit napnutí pokožky nebo dojde-li k zarudnutí, opláchnutí termální nebo květinovou vodou nebo jemným tonikem situaci jistě napraví.