Kyselina hyaluronová - aktivní hydratační látka

Zázračná hydratační molekula, která bojuje proti stárnutí a vráskám, a dokonale se hodí i pro citlivou pleť. Pět ódy zde prostě nestačí: kyselina hyaluronová je superhrdinka v péči o pleť!
Všichni jsme slyšeli o injekčních výplních kyselinou hyaluronovou, věděli jste ovšem, že se v naší pokožce přirozeně vyskytuje? Jedná se o základní součást škáry, která hydratuje pokožku, aby byla déle mladistvá a zářila. Právě díky kyselině hyaluronové je mladší pokožka tak přirozeně vypnutá. Kyselina hyaluronová funguje jako houba, která zadržuje vodu. Díky tomu dokáže pokožku hydratovat. Proto také na suché a citlivé pokožce dokáže hotové divy. Hydratací pokožky pomáháme jejím buňkám regenerovat a obnovovat hydrolipidovou rovnováhu. Pokožka, které chybí voda, může působit skvrnitě, napjatě a svědit. Kyselina hyaluronová zanechává příjemný pocit pružné pokožky. S věkem bohužel přirozená hladina kyseliny hyaluronové klesá. Naše pokožka je sušší, mdlejší a křehčí. A právě tehdy přicházejí na řadu produkty péče o pleť s obsahem kyseliny hyaluronové, aby doplnily v kůži její zásoby a pleť opět vypadala vypnutá. Mocná omlazující síla kyseliny hyaluronové hrdě zaujímá v našich koupelnách své prestižní místo!
{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.cz/kyselina-hyaluronova---aktivni-hydratacni-latka" } { "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/beauty-news", "name": "Beauty News" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/kyselina-hyaluronova---aktivni-hydratacni-latka", "name": "Kyselina hyaluronova - aktivni hydratacni latka" } } ] }