Značka Elseve byla vždy průkopníkem na trhu vlasové kosmetiky zejména díky inovativním technologiím a vybraným ingrediencím, jakými jsou ceramid-R, který obsahuje řada Total Repair 5, dále rostlinný keratin v řadě Elseve Dream Long, jenž zajišťuje záchranu posledních 3 cm nebo arginin obsahující řada Full Resist pro 2x menší lámavost vlasů.

Elseve podniká velké kroky, aby zmírnila svůj dopad na životní prostředí. Víte jak? Udržitelným balením i samotnou formulí. Dokazuje tím, že kvalitní produkty a složení mohou jít ruku v ruce se zodpovědným přístupem k přírodě.

Péče o planetu začíná již v samotných počátcích výrobního procesu. Elseve své produkty vyrábí v uhlíkově neutrálních výrobních závodech, které ze 100 % využívají obnovitelné zdroje energie s nulovými emisemi oxidu uhličitého (CO2).

Do konce roku 2020 se značka Elseve zavazuje, že obaly všech šamponů a kondicionérů budou ze 100% recyklovaných plastů* a 100% recyklovatelné. Tím se ročně ušetří až 7 000 tun prvotních plastů, což se rovná váze Eiffelovy věže!

Také složení produktů Elseve je nově do větší míry biologicky rozložitelné, a navíc již obsahuje výrazně méně nežádoucích ingrediencí, jako jsou například silikony. 

To jsou malé kroky pro lepší planetu, ale velký skok v péči o vlasy.

*s výjimkou víčka a barviv