TIP
1

Peeling pro očištění pleti.

Peelingy propůjčí pleti zářivý vzhled. Nejenže odstraní odumřelé kožní buňky a vyčistí ucpané póry, ale pokožku také připraví tak, aby lépe vstřebávala následující přípravky. Chcete-li si okamžitě dopřát zářivou pleť, zvolte peeling s jemnou zrnitostí. Naneste jej jemnými krouživými pohyby, abyste pokožku nepodoráždily, a vyvarujte se okolí očí. To jsou ty nejkřehčí partie obličeje.
TIP
2

Sérum pro probuzení pokožky.

Ať už se jedná o revitalizační, zdokonalující nebo omlazující sérum, vždy vaši pokožku zaplaví spoustou aktivních složek. Ještě účinnější jsou, když se aplikují na čerstvě vyčištěnou pleť, když může pokožka přímo nasávat jejich božské složení. Sérum naneste po peelingu jemnou masáží na celý obličej. Rychle se vstřebá a okamžitě vám propůjčí nádhernou přirozenou zář.
TIP
3

Zdokonalující hydratační přípravek pro dokonalou pleť.

Zkrášlovací kúru zakončete použitím zdokonalujícího hydratačního přípravku. Můžete použít tónovací hydratační krém, který zakryje případné nedostatky. Jeho posláním je vytvořit kvalitní podklad pod make-up (chcete-li make-up využít) a vyhladit drobné nedokonalosti pleti. Navíc poskytne pokožce hloubkovou hydrataci. A je to: zářivá pleť, připravená na rušnou noc!
Přeskočit posuvník: Body Care Articles

Objevujte další tipy a triky

Tipy pro šťastnou pleť

Přeskočit posuvník: Full Range

Vylepšete pravidelnou péči o pleť

Dopřejte svému novému vzhledu více lásky: