Magic Retouch Sprej Sprej na odrosty v odstínu Světlá blond

První speciální sprej Magic Retouch na zakrytí odrostů schová šediny a odrosty u kořínků během jediné aplikace - kdykoliv, kdekoliv a jakkoliv to právě potřebujete.

Magic Retouch Dark Roots spray
Přeskočit posuvník: Complementary Images
Barva na vlasy SVĚTLÁ ZLATÁ BLOND Magic Retouch Spray Packshot Open
L'Oréal Paris Barva na vlasy MAGIC RETOUCH SPRAY PŘED A PO SVĚTLÁ BLOND
Přesný mikro rozprašovat precizně zacílí na šediny a bohaté barevné pigmenty zajistí dokonale rovnoměrné krytí. Náš první instantní sprej Magic Retouch na zakrytí odrostů schová šediny a odrosty u kořínků během jediné aplikace - kdykoliv, kdekoliv a jakkoliv to právě potřebujete. Pro dokonalý vzhled kořínků vlasů stačí 3 vteřiny! Dokonale odpovídá a ladí k oblíbeným odstínům vlasů, a to včetně profesionálních barev. Od světlé blond až po černé vlasy. Vydrží až do umytí vlasů. Jeho lehoučké složení nezanechává stopy na oblečení apod. Až na 25 aplikací.
Isobutane, Ethyl Trisiloxane, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone, Code F.I.L:C179618/1
Před použitím důkladně protřepejte. Držte přípravek ve svislé poloze. Nanášejte na suché vlasy po dokončení stylingu. Přípravek držte přibližně 10 cm od vlasů a nastříkejte mírným proudem na kořínky. Neaplikujte ve dvou vrstvách. Stačí malé množství přípravku. Než se začnete vlasů dotýkat, nechte přípravek zaschnout.
Přeskočit posuvník: Body Care Articles

Objevujte další tipy a triky

Tipy pro šťastnou pleť

Přeskočit posuvník: Full Range

Vylepšete pravidelnou péči o pleť

Dopřejte svému novému vzhledu více lásky: