Dárky v každém patře: pojďte je objevit!

Cítíte to vzrušení ve vzduchu? Tu nutkavou touhu zažít párty, obdiv, oslnit, obdarovávat a hýčkat? Abychom vám pomohli oslavit svátky tak, jak si zasloužíte, L'Oréal Paris otevírá své brány a přináší vám k nohám více než století inovací a pařížského luxusu.

Rozzařte noc s dotekem francouzského luxusu

Duch a kreativita Paříže inspirovali týmy L'Oréal Paris od samotného začátku. Letos se naši vizážisté rozhodli rozzářit vaše svátky kolekcí dekorativních produktů s názvem 14 Rue Royale. Tato kolekce pojmenovaná po historickém sídle značky v Paříži vás přenese do elegantních a svátečních nocí tohoto hlavního města.

Nechť je rok 2022 skvělou inovací

L'Oréal shromažďuje ve svých 21 výzkumných centrech po celém světě až 4000 výzkumníků. Ti každý den spolupracují na vývoji bezpečných a účinných produktů, a pečují tak o vaši pokožku a vlasy. A kdo jiný než specialista na inovace vám pomůže vymyslet recept na to, jak přežít nádherné svátky a zahájit výjimečný nový rok?

Darujte stoletou historii!

Na počátku 20. století podpořila značka L'Oréal Paris vlasovou extravaganci žen, které se právě zbavily korzetů, prostřednictvím první bezpečné barvy na vlasy. V 60. letech 20. století umožnila značka ženám převzít novou zodpovědnost ve společnosti. V roce 1971 se objevuje slogan, který ztělesňuje celou filozofii společnosti L'Oréal: protože vy za to stojíte. Od přelomu století L'Oréal Paris přijímá výzvu trvalé udržitelnosti, bourá hranice a zvyšuje laťku inkluze a diverzity.
L'Oréal Paris spoléhá na více než 100 let fascinujících příběhů. A to je dost dobrý základ na to, jak přeměnit vaše svátky na pohádkový příběh!