Zdokonalující pudrový make-up 5D 5W True Match Packshot Open
Pudr True Match se dokonale přizpůsobí odstínu a textuře vaší pleti a propůjčí jí dokonalý vzhled. Jemný, měkký a lehoučký pudr se skvěle roztírá: zkrotíte lesk, vytvoříte přirozený efekt nebo přidáte více pro větší krytí. Pudr True Match lze používat na tekutý make-up True Match nebo samostatně pro dokonalý vzhled.
Talc, Nylon-12, Dimethicone, Isononyl Isononoate, Magnesium Stearate, Synthetic Fluorphlogopite, Zea Mays Starch / Corn Starch, Vinyl Dimethicone /Methicone Silsesquiox Ane Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Serica Powder / Silk Powder, [+/- May Contain: Ci 77891/ Titanium Dioxide, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Mica]. (Fil B55269/3)
Pudr True Match je kompaktní pudr, který umožňuje dosáhnout dokonalé pleti, aniž by na ní tvořil nepřirozenou vrstvu. Jeho ultra jemné složení umožňuje nanést jednu průsvitnou vrstvu a sjednotit tak pleť, nebo použít více vrstev pro větší krytí nedokonalostí pleti. Tip: Díky průhlednému víčku snadno vidíte odstín pudr. Balení pod víčkem obsahuje také houbičku a zrcátko.