Staňte se ambasadorem L'Oréal Paris a Garnier!

Máme pro vás úžasnou příležitost stát se součástí prestižní značky L’Oréal Paris a Garnier a reprezentovat ji na jedné z nejžhavějších sociálních platforem dneška - TikToku. A co je nejzajímavější? Nemusíte být influencerem nebo slavnou osobností. Hledáme Vás - vášnivého vlasové stylistu, vlasového experta nebo i Vás, co se v tomto oboru teprve vzděláváte.

Hledání nové tváře bude probíhat formou soutěže, kterou rozproudíme na všech našich sociálních sítích. Ambasador bude zvolen na základě svého talentu a nadšení pro svět vlasů. Pokud se aktivně věnujete této profesi a je vám více než 18 let, je to pro vás ideální příležitost oslnit nás svými dovednostmi a vášní.

Součástí soutěže bude úkol spojený s natočením krátkého videa, kterým se uchazeči budou moci představit. Naše porota vybere ambasadora na základě originality, působení a vyjadřování na kameru. Video není třeba nijak editovat či upravovat, ideální délka je do 1 minuty. Ve videu by mělo zaznít následující: kdo jste, kolik vám je let, odkud jste, jaké jsou vaše zkušenosti s vlasy a proč byste zrovna Vy měl být ambasadorem naší značky. Vybraní postoupí do dalšího kola, kde projdou intenzivním školením ohledně natáčení krátkých videí na sociální sítě, aby se naučili vše ohledně natáčení a editování (školení bude probíhat osobně, ale také i on-line - nezáleží tedy, z jakého města pocházíte). Poté vybereme úplného výherce, který bude následně už sám tvořit videa na svůj TikTok profil, a některá z videí L'Oréal podpoří digitální kampaní.

Naším cílem je najít talentovaného vlasového odborníka, který bude reprezentovat L'Oréal na TikToku a inspirovat další odborníky po celém světě. Výherce od nás také získá unikátní výlet do Paříže s návštěvou centrály L'Oréal, minimálně roční kontrakt na tvorbu obsahu, boosting příspěvků a účast na jedinečných školeních s TikTokem a Metou. Pokud jste připraveni přijmout tuto výzvu a ukázat svůj talent, sledujte naše sociální sítě a připravte se na soutěž!

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.cz/stante-se-ambasadorem-loreal-paris-a-garnier" } { "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/stante-se-ambasadorem-loreal-paris-a-garnier", "name": "stante se ambasadorem loreal paris a garnier" } } ] }