Klinicky prokázané Báze pod řasenku a sérum na řasy

Delší, hustší řasy.

Informace o produktu
Představujeme naše první sérum pro podporu růstu řas L’Oréal Paris Clinically Proven sérum na řasy pro delší a hustší řasy. Extra jemný štěteček umožňuje přesné nanesení výživného séra na řasy až ke kořínkům s extra formulí pro nádherné a vyživené řasy. Sérum je obohaceno o komplex s výživnými látkami včetně ricinového oleje a vitamínu B5, zatímco Filloxane a kyselina hyaluronová pomáhají v průběhu času posílit vaše řasy. Zajišťuje, že řasy zůstanou krásné a pomáhá opravit škody způsobené častým používáním řasenky nebo umělými řasami. - 94 % se shodlo, že řasy vypadají pevnější* - 97 % zaznamenalo méně vypadaných řas* - 81 % se shodlo, že řasy jsou u kořínků plnější* * Sebehodnocení z kosmetické kliniky, 32 žen, 4 týdny aplikace 2x/den Návod k použití Sérum naneste na spodní i horní řasy podél linie řas a nechejte zaschnout po dobu 60 sekund před nanesením řasenky. Používejte dvakrát denně – ráno, před použitím řasenky, večer po odlíčení.
Složení
Aqua / Water, Alcohol Denat., Hydroxyethylcellulose, Pentylene Glycol, Aminopropyl Triethoxysilane, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Madecassoside, Polysorbate 21, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Arginine, Citric Acid
Použití
Krok 1: Naneste na spodní & i horní řasy podél linie řas. Krok 2: Používejte ráno, před použitím řasenky & večer po odlíčení.
Klinicky prokázané
Báze pod řasenku a sérum na řasy