L'Oréal Paris Dekorativní kosmetika na oči Clinically Proven sérum na řasy Pack Pen
L'Oréal Paris Dekorativní kosmetika na oči Clinically Proven sérum na řasy Packshot Box Back
L'Oréal Paris Dekorativní kosmetika na oči Clinically Proven sérum na řasy Packshot Box Back Detail
L'Oréal Paris Dekorativní kosmetika na oči Clinically Proven sérum na řasy Packshot Box Back Detail2
L'Oréal Paris Dekorativní kosmetika na oči Clinically Proven sérum na řasy Packshot Box Front Detail
L'Oréal Paris Dekorativní kosmetika na oči Clinically Proven sérum na řasy Pen
Představujeme naše první sérum pro podporu růstu řas L’Oréal Paris Clinically Proven sérum na řasy pro delší a hustší řasy. Extra jemný štěteček umožňuje přesné nanesení výživného séra na řasy až ke kořínkům s extra formulí pro nádherné a vyživené řasy. Sérum je obohaceno o komplex s výživnými látkami včetně ricinového oleje a vitamínu B5, zatímco Filloxane a kyselina hyaluronová pomáhají v průběhu času posílit vaše řasy. Zajišťuje, že řasy zůstanou krásné a pomáhá opravit škody způsobené častým používáním řasenky nebo umělými řasami. - 94 % se shodlo, že řasy vypadají pevnější* - 97 % zaznamenalo méně vypadaných řas* - 81 % se shodlo, že řasy jsou u kořínků plnější* * Sebehodnocení z kosmetické kliniky, 32 žen, 4 týdny aplikace 2x/den Návod k použití Sérum naneste na spodní i horní řasy podél linie řas a nechejte zaschnout po dobu 60 sekund před nanesením řasenky. Používejte dvakrát denně – ráno, před použitím řasenky, večer po odlíčení.
Aqua / Water, Alcohol Denat., Hydroxyethylcellulose, Pentylene Glycol, Aminopropyl Triethoxysilane, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Madecassoside, Polysorbate 21, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Arginine, Citric Acid
Krok 1: Naneste na spodní & i horní řasy podél linie řas. Krok 2: Používejte ráno, před použitím řasenky & večer po odlíčení.