Elseve Color Vive Maska pro barvené vlasy 300 ml

Maska obohacená o elixír z lněných semínek a UV filtry poskytuje díky svému krémovému složení hloubkovou intenzivní péči.

Informace o produktu
Maska Elvive Colour Protect s koncentrovanými výživnými látkami, filtry UVA a UVB a krémovým složením je obohacená o elixír pro ochranu barvy a poskytuje vlasům intenzivní péči. 1. Elixír pro ochranu barvy pomáhá udržovat zářivost barvených vlasů. 2. Koncentrované výživné látky proměňují vzhled vlasů, které se stanou hedvábné na dotek. 3. Pomáhá barvené vlasy chránit před vnějšími škodlivými vlivy.
Složení
Aqua / Water, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Quaternium, 87, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Ci 14700 / Red 4, Ci 19140 / Yellow 5, Tocopherol, Cocos Nucifera Oil / Coconut Oil, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Acetic Acid, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trideceth, 5, Trideceth, 10, Chlorhexidine Digluconate, Poly(Linseed Oil), Candelilla Cera / Candelilla Wax, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzophenone, 4, Propylene Glycol, Amodimethicone, Isopropyl Alcohol, 2, Oleamido, 1, 3, Octadecanediol, Alpha, Isomethyl Ionone, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Bht, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum / Fragrance. (F.I.L. C205040/1).
Použití
Návod na použití Pro dosažení nejlepších výsledků používejte masku po šamponu Colour Protect. Vymáčkněte z vlasů nadbytečnou vodu a naneste, přičemž se soustřeďte hlavně na délku vlasů a konečky. Nechte působit 2 – 3 minuty. Snadno se oplachuje. Upozornění na nebezpečí Dojde-li k zasažení očí, okamžitě je vypláchněte.
Sociální a environmentální dopad

Značka L'Oréal Pairs se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností. Výpočetní metodologie schválena nezávislými vědeckými experty a data ověřena nezávislým auditorem Bureau Veritas.

Globální environmentální dopad

SCORE A

Uhlíková stopa

96g1 Uhlíková stopa - na 1 dávku použití:
69g V 10mL

Vodní stopa:

7.92 Vodní stopa - na 1 dávku použití:
5.6 V 10mL

Výrobní podmínky:

Vyrobeno v Německu v ekologicky odpovědném závodě
Obnova odpadu: 100%
Obnovitelné zdroje energie: >99%

Environmentální dopad obalu produktu:

Certifikováno: 0%
Část z recyklovatelného materiálu3 : 0%
Recyklovatelné4 :
Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití: Ne

Sociální vliv produktu

1 Gramů ekvivalentu CO2 ("kondicionér a maska" průměr kategorie = 108 g)
2 Index vody včetně kvality + nedostatku vody (m3) - "kondicionér a maska" průměr kategorie = 9.8
3 Kromě systému uzávěru
4 Pokyny pro recyklaci se mohou lišit dle lokality

Objevte naši metodiku hodnocení a co všechno děláme, abychom společně snížili náš dopad.

Elseve
Color Vive Maska pro barvené vlasy 300 ml