KYSELINA HYALURONOVÁ, NOVĚ I VE VLASOVÉ PÉČI. OBJEVTE NOVOU ŘADU ELSEVE HYALURON PLUMP OD L‘ORÉAL PARIS

Kyselina hyaluronová je již zlatým standardem v péči o pleť. Stejně jako pleť z jejích vlastností může těžit také pokožka hlavy a vlasové vlákno. Jak se projevují dehydratované vlasy a netýká se tento problém i vás?

Na tyto otázky odpovídá Lucie Rajská, doktorka, primářka kliniky preventivní dermatologie. Zhlédněte rozhovor ve videu níže.

Jak se projevují dehydratované vlasy? Mdlé vlasy, které vypadají vyčerpaně a jako bez života. Jejich vzhled naznačuje, že potřebují intenzivní dávku hydratace.
Představujeme nový Elseve Hyaluron Plump, řadu péče o dehydratované vlasy od L'Oréal Paris s obsahem kyseliny hyaluronové. Výsledek? Zdravě vypadající, pružné vlasy plné života, hydratované na 72 hodin a 2x plnější* bez zatížení.


* Instrumentální testy šamponu a balzámu této řady.

KYSELINA HYALURONOVÁ

Kyselina hyaluronová patří mezi nejoblíbenější ingredience v kosmetickém průmyslu a je již zlatým standardem péče o pleť. Nově přichází kyselina hyaluronová také do péče o vlasy. Stejně jako pleť z jejích vlastností může těžit také pokožka hlavy. Zabraňuje dehydrataci, posiluje kožní bariéru, pomáhá při péči o citlivý typ vlasové pokožky a zároveň je prospěšná i pro samotné vlasové vlákno. Nedokáže sice proniknout přímo dovnitř vlasového vlákna, avšak díky své přirozené afinitě vlasům přilne a působí jako ošetřující hydratační složka, která usnadňuje česání a „klouzání“ hřebene po vlasech.

JEDINEČNÝ HYDRATAČNÍ RITUÁL

KROK 1: Na vlhké vlasy nejprve naneste hydratační šampon Hyaluron Plump, vmasírujte do pokožky hlavy a poté smyjte. Šampon vlasy důkladně umyje a dodá pokožce a vlasovým vláknům hydrataci.

KROK 2: Hydratační balzám Hyaluron Plump vmasírujte naneste pouze do délek vlasů a opláchněte. Kromě důkladné hydratace Vašich vlasů také usnadňuje jejich rozčesávání a „klouzání“ hřebene po vlasech.

KROK 3: Pro opravdu hloubkovou hydrataci použijte 1x – 2x týdně hydratační masku Hyaluron Plump. Maska se používá vždy po umytí vlasů šamponem, má gelovou konzistenci, a příjemnou květinovou vůni.

KROK 4: HYDRATAČNÍ SÉRUM S 2 % HYALURONOVÝM PEČUJÍCÍM KOMPLEXEM

Jaký produkt z této řady určitě nesmíte přehlédnout? Hydratačním sérum s 2 % Hyaluronovým pečujícím komplexem je sérum ve spreji s krémovou konzistencí, okamžitě zvětšuje průměr vlasového vlákna o 9%, přičemž zanechává vlasy 10x více hydratované až na 72 hodin**!

Hydratační sérum se nanáší na suché či mokré vlasy. Výsledkem jsou pružné, hydratované a hebké vlasy. Navíc dodá vašim vlasům příjemnou vůni, která kombinuje květinové tóny se sladkou vanilkou.

**Instrumentální testy séra z této řady.