Analyzujte svoji pleť jako expert!

Představujeme Skin Genius: s umělou inteligencí a podporou dermatologů. Náš nejnovější online nástroj vyhodnocuje stárnutí pokožky pomocí Vašeho telefonu či počítačové kamery a doporučí Vám rutinu péče o pleť na míru.

Postupujte podle Evy a získejte odbornou rutinu péče o pleť. Nejlepších výsledků dosáhnete, když se před použitím diagnostického nástroje odlíčíte, vlasy stáhnete z obličeje a sundáte si brýle. Vážíme si Vašeho soukromí, a proto po ukončení analýzy pleti budou všechny fotografie ze servu smazány.

Skin Genius analyzuje 5 klíčových znaků pleti:

5 Skin Wrinkle Resolience
Linky a vrásky
1
Analyzuje závažnost 5ti různých typů linek, vrásek a záhybů, které se začínají tvořit s věkem: vrásky na čele, glabelární vrásky (mezi obočím), periorbitalní vrásky (okolo očí), nosoretní vrásky (linie úsměvu) a tzv. mirionetové linky (v okolí vašich úst).
2 Skin Radiance
Jas
2
Zkoumáme, jak se světlo odráží od Vaší tváře - místa, která jsou nejjasnější - a která jsou většinou postižená dehydratací pleti, vráskami, rozšířenými póry, zčervenáním a viditelnými skvrnami.
4 Skin Firmness
Pevnost
3
Zkoumáme sílu a pružnost Vaší pokožky ve dvou oblastech tváře, kde se pokožka většinou začíná s věkem uvolňovat: horní tváře (nosoretní vrásky) a spodní kontury (spodní ptóza).
3 Skin Pore Quality
Kvalita pórů
4
Hledáme přítomnost zvětšených pórů na každé straně nosu, které mohou pocházet z mastné pokožky, suchých oblastí, černých teček a nebo ochabnuté pokožky.
1 Skin Even Tone
Tón pleti
5
Při pohledu na jednotnost pokožky analyzujeme přirozenou pigmentaci, jako například pihy, a zjištujeme změnu barvy na tvářích - místech, které jsou nejvíce vystavované škodlivému vlivu prostředí a hnědých skvrn.