Revitalift Noční sérum s retinolem, 30 ml

Noční sérum s čistým retinolem i na hluboké vrásky. Naše nejvyšší koncentrace čistého retinolu.

Informace o produktu
Okamžitě: Pleť je hydratovaná, pružná a vypadá hladší.
Za 1 měsíc: Textura pleti je jemnější, vypadá mladší a zářivější.
Za 4 měsíce: Viditelná redukce hlubokých vrásek o 36 %.
Složení
  • Retinol

    Retinol (známý také jako vitamin A) je molekula, kterou se přirozeně nachází v rostlinném světě. Je lipofilní, ukládá se v játrech a kůži. Retinol je jednou ze základních molekul, které využívají dermatologové při korekci projevů stárnutí, včetně povrchových a hlubokých vrásek či nehomogenních poruch vzhledu a pigmentace pleti. Má vysokou účinnost, občas bývá méně tolerován citlivou pletí. Působí tak, že urychluje obnovu epidermálních buněk a posiluje strukturu pokožky. Značka L'Oréal Paris ho používá ve formě pro-retinolu, molekuly, která je vhodná pro všechny typy pokožky včetně citlivé, a která je schopna se biologicky přeměnit na retinol.

RETINOL představuje top ingredienci na korekci vrásek doporučenou i dermatology.
Použití
Večer aplikujte 3–4 kapky na vyčištěnou, suchou pokožku před nanesením pleťového krému. Ráno vždy použijte ochranný přípravek minimálně s OF 20.
1. TÝDEN: Použijte během 2 večeru za týden.
2. TÝDEN: Používejte každý druhý večer.
3. TÝDEN: Používejte každý večer podle snášenlivosti.
V průběhu používání retinolu můžete běžně zaznamenat počáteční začervenání, štípání či suchost. V takovém případě produkt několik dní nepoužívejte, následně ho aplikujte méně často. Pokud se projeví silné a přetrvávající podráždění, přestaňte produkt používat a poraďte se s lékařem. Vyhýbejte se vystavení slunci. Zabraňte styku s očima a rty, při zasažení je důkladné vypláchnete vodou. Nepoužívejte spolu s jinými produkty s obsahem retinolu.
Revitalift
Noční sérum s retinolem, 30 ml