Revitalift Noční sérum s retinolem, 30 ml

Noční sérum s čistým retinolem i na hluboké vrásky. Naše nejvyšší koncentrace čistého retinolu.

Informace o produktu
Okamžitě: Pleť je hydratovaná, pružná a vypadá hladší.
Za 1 měsíc: Textura pleti je jemnější, vypadá mladší a zářivější.
Za 4 měsíce: Viditelná redukce hlubokých vrásek o 36 %.
Složení
  • Retinol

    Retinol (also called Vitamin A) is a molecule that is found in the natural vegetal world. Lipophilic, it is stored in the liver and in the skin. Retinol is one of the gold standard molecules used by dermatologists to correct the signs of ageing, including superficial and deep wrinkles, inhomogeneous complexion and pigmentation disorders. Highly effective, sometimes less well tolerated by sensitive skin, it works by accelerating epidermal cell renewal and by reinforcing skin structure network. At L'Oreal Paris, it is used in the form of Pro-retinol, a molecule that is suitable for all skin types even sensitive, and that the skin is able to bioconvert into Retinol.

RETINOL představuje top ingredienci na korekci vrásek doporučenou i dermatology.
Použití
Večer aplikujte 3–4 kapky na vyčištěnou, suchou pokožku před nanesením pleťového krému. Ráno vždy použijte ochranný přípravek minimálně s OF 20.
1. TÝDEN: Použijte během 2 večeru za týden.
2. TÝDEN: Používejte každý druhý večer.
3. TÝDEN: Používejte každý večer podle snášenlivosti.
V průběhu používání retinolu můžete běžně zaznamenat počáteční začervenání, štípání či suchost. V takovém případě produkt několik dní nepoužívejte, následně ho aplikujte méně často. Pokud se projeví silné a přetrvávající podráždění, přestaňte produkt používat a poraďte se s lékařem. Vyhýbejte se vystavení slunci. Zabraňte styku s očima a rty, při zasažení je důkladné vypláchnete vodou. Nepoužívejte spolu s jinými produkty s obsahem retinolu.
Revitalift
Noční sérum s retinolem, 30 ml