Revitalift Noční sérum s retinolem, 30 ml

Noční sérum s čistým retinolem i na hluboké vrásky. Naše nejvyšší koncentrace čistého retinolu.

Informace o produktu
Okamžitě: Pleť je hydratovaná, pružná a vypadá hladší.
Za 1 měsíc: Textura pleti je jemnější, vypadá mladší a zářivější.
Za 4 měsíce: Viditelná redukce hlubokých vrásek o 36 %.
Složení
  • Retinol

    Retinol (známý také jako vitamin A) je molekula, kterou se přirozeně nachází v rostlinném světě. Je lipofilní, ukládá se v játrech a kůži. Retinol je jednou ze základních molekul, které využívají dermatologové při korekci projevů stárnutí, včetně povrchových a hlubokých vrásek či nehomogenních poruch vzhledu a pigmentace pleti. Má vysokou účinnost, občas bývá méně tolerován citlivou pletí. Působí tak, že urychluje obnovu epidermálních buněk a posiluje strukturu pokožky. Značka L'Oréal Paris ho používá ve formě pro-retinolu, molekuly, která je vhodná pro všechny typy pokožky včetně citlivé, a která je schopna se biologicky přeměnit na retinol.

RETINOL představuje top ingredienci na korekci vrásek doporučenou i dermatology.
Použití
Večer aplikujte 3–4 kapky na vyčištěnou, suchou pokožku před nanesením pleťového krému. Ráno vždy použijte ochranný přípravek minimálně s OF 20.
1. TÝDEN: Použijte během 2 večeru za týden.
2. TÝDEN: Používejte každý druhý večer.
3. TÝDEN: Používejte každý večer podle snášenlivosti.
V průběhu používání retinolu můžete běžně zaznamenat počáteční začervenání, štípání či suchost. V takovém případě produkt několik dní nepoužívejte, následně ho aplikujte méně často. Pokud se projeví silné a přetrvávající podráždění, přestaňte produkt používat a poraďte se s lékařem. Vyhýbejte se vystavení slunci. Zabraňte styku s očima a rty, při zasažení je důkladné vypláchnete vodou. Nepoužívejte spolu s jinými produkty s obsahem retinolu.
Sociální a environmentální dopad

Značka L'Oréal Pairs se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností. Výpočetní metodologie schválena nezávislými vědeckými experty a data ověřena nezávislým auditorem Bureau Veritas.

Globální environmentální dopad

SCORE B

Uhlíková stopa

10g1 Uhlíková stopa - na 1 dávku použití:
145g V 10mL

Vodní stopa:

0.52 Vodní stopa - na 1 dávku použití:
6.5 V 10mL

Výrobní podmínky:

Vyrobeno v Německu v ekologicky odpovědném závodě
Obnova odpadu: 100%
Obnovitelné zdroje energie: >99%

Environmentální dopad obalu produktu:

Certifikováno: 100%
Část z recyklovatelného materiálu3 : 40%
Recyklovatelné4 :
Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití: Ne

Sociální vliv produktu

1 Gramů ekvivalentu CO2 ("pleťové přípravky" průměr kategorie = 9.6 g)
2 Index vody včetně kvality + nedostatku vody (m3) - "pleťové přípravky" průměr kategorie = 1.9
3 Kromě systému uzávěru
4 Pokyny pro recyklaci se mohou lišit dle lokality

Objevte naši metodiku hodnocení a co všechno děláme, abychom společně snížili náš dopad.

Revitalift
Noční sérum s retinolem, 30 ml
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pece-o-plet", "name": "Péče o pleť" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pece-o-plet/pece-o-oblicej", "name": "Péče o obličej" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pece-o-oblicej/revitalift", "name": "Revitalift" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/revitalift/nocni-serum-s-retinolem", "name": "Nocni serum s retinolem" } } ] }