OBJEVTE L´ORÉAL PARIS Z DRUHÉ STRANY

L'Oréal Paris vytváří pokročilou a efektivní péči o pleť – i pro tu nejcitlivější pokožku. Od našeho testování tolerance našich produktů až po naše nezávislé klinické studie můžete mít jistotu, že neexistuje bezpečnější péče o pleť, která by fungovala.

Hydratační, omlazující a vyplňující – kyselina hyaluronová je jedničkou mezi ingrediencemi proti stárnutí. Jak je to s ní tedy doopravdy?

Jak kyselina hyaluronová působí na vaši pleť?
S každou kapkou Revitalift Filler séra pronikají do vaší pleti miliony hydratujících molekul kyseliny hyaluronové, které ji viditelně vyplňují a redukují vrásky zevnitř.

Je kyselina hyaluronová bezpečná pro vaši pleť?
Kyselina hyaluronové je bezpečnou ingrediencí běžně užívanou dermatology, protože se v pleti přirozeně vyskytuje. Snášenlivost našeho séra byla ozkoušena na všech typech pleti – včetně té citlivé – a otestována pod dermatologickým dohledem na více než 600 aplikacích.

Jak L'Oréal Paris testuje své produkty?
L'Oréal Research vyvinul několik testů, včetně Episkin® – modelu pokožky vytvořeném v našich laboratořích k otestování a zajištění bezpečnosti našich ingrediencí a formulí. Netestujeme na zvířatech a tomuto postoji jsme věrní již více než 30 let.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.cz/objevte-loreal-paris-z-druhe-strany" }

ZÁVAZKY L'ORÉAL PARIS V PÉČI O VAŠI PLEŤ

  • Tolerance našich produktů je testována pod dohledem dermatologů nejméně 600 aplikacemi na všech typech pleti, včetně citlivé.
  • Účinnost je prokázána klinickými nebo spotřebitelskými studiemi realizovanými nezávislými institucemi.
  • Společnost L'Oréal se angažuje již více než 30 let za svět bez testování na zvířatech.
{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.cz/objevte-loreal-paris-z-druhe-strany" }
Testimonial Img The Other Side 01

TOLERANCE

Abychom zajistili, že jsou naše účinné látky bezpečné pro všechny typy pleti, aplikujeme naše vzorce na skutečnou pokožku 600krát (než se dostane kamkoli poblíž vaší).

Náš závazek k bezpečnosti tím nekončí. Také jsme vyvinuli pozoruhodnou platformu prediktivních strategií, které nám umožňují identifikovat nové přísady nebo nové inovace, abychom neustále zvyšovali bezpečnost našich produktů i jejich výkon. Kromě toho nám naše praxe naslouchání našim spotřebitelům nebo jiným zúčastněným stranám pomáhá porozumět jejich obavám a zohlednit je také při rozhodování o omezení nebo odstranění určitých složek.

Testimonial Img The Other Side 02

ÚČINNOST

Poté, co jsme otestovali účinnost našich produktů, jsou testovány znovu nezávisle (takže jsme si jisti dvojnásobně).

Naši vědci neúnavně pracují na vývoji produktů péče o pleť s lepším výkonem, integrujících formulační technologie a účinné látky s prokázanou účinností prostřednictvím klinických testů prováděných nezávislými instituty.

Testimonial Img The Other Side 03

ANGAŽOVANOST

Společnost L'Oréal Paris se zavázala ke světu bez testování na zvířatech. Před více než 30 lety jsme úplně zastavili testování našich produktů na zvířatech, roky předtím, než se to stalo zákonem.

Vyvinuli jsme velmi přísný postup hodnocení bezpečnosti a vyvinuli jsme průlomové alternativy testování, jako je Episkin, který je vytvořen s buňkami lidské kůže k napodobení skutečné kůže. Některé zdravotnické orgány se přesto mohou rozhodnout, že u některých kosmetických přípravků provedou testy na zvířatech samy, jako je tomu stále v Číně. L'Oréal je nejaktivnější společností spolupracující s čínskými úřady a vědci již více než 10 let, aby uznala alternativní metody testování a umožnila vývoj kosmetické regulace směrem k úplné a definitivní eliminaci testování na zvířatech.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/a-masik-oldal", "name": "objevte loreal paris z druhe strany" } } ] }