L'ORÉAL PARIS S POTĚŠENÍM OZNAMUJE, ŽE SE KENDALL JENNER STALA NOVOU GLOBÁLNÍ AMBASADORKOU

Kosmetická značka číslo jedna na světě L'Oréal Paris s potěšením oznámila spolupráci se světovou supermodelkou, Kendall Jenner. Zcela jistě se jedná o jedno z největších oznámení v oblasti krásy.

Kendall je silná, vlivná a talentovaná mladá žena, která nepřestává uchvacovat nejen generaci Z. Je to kultovní postava módního průmyslu, podnikatelka a mediální ikona, kterou na sociálních sítích sleduje více než 350 milionů lidí a stala se tak vzorem nejen pro svou generaci.

SEZNAMTE SE S KENDALL JENNER

Kendall Jenner se narodila v Los Angeles v roce 1995 a stala se jednou z nejúspěšnějších světových supermodelek a jednou z nejvlivnějších žen na světě. Kendall spolu se svými sestrami vyrůstala od roku 2007 za přítomnosti televizních kamer, a to díky reality show "Keeping up with the Kardashians", který dokumentuje život její rodiny. S modelingem začala ve 13 letech a už ve 22 letech dosáhla statusu supermodelky, která se objevuje na molech pro největší módní domy a spolupracuje s nejvlivnějšími světovými značkami. Dnes je Kendall symbolem a ikonou ženské emancipace.

SYMBOL SESTERSTVÍ

Kendall, jako součást rodiny, vedené silnou ženou, která prorazila novou cestu a definovala úspěch pro moderní svět, je příkladem solidarity a sesterského pouta. Mimo záběry kamer si každá členka rodiny razí svou vlastní cestu a zároveň podporuje ostatní. Všechny dámy z rodiny Kardashian a Jenner vzaly svoji identitu a osud do svých rukou, vytvořily své jedinečné příběhy a zároveň ukázaly, jak ženy mohou růst společně a vzájemně se na své cestě podporovat.

“Značce L'Oréal Paris je ctí, že může oznámit partnerství s jednou z nejvlivnějších žen světa. Jedná se o významný krok v rámci našeho poslání umocnit postavení všech žen, kdekoli na světě. Kendall Jenner by pravděpodobně mohla být stejně úspěšná i v jakékoliv jiné době, ale její hodnotu, volby i její image by měli tendenci určovat nebo dokonce kontrolovat jiní. Ale Kendall Jenner nedefinuje nikdo jiný než Kendall Jenner. Je ztělesněním toho, co generace Z představuje: má vlastní identitu, s hrdostí se rozvíjí a inspiruje ostatní k tomu samému.”

Delphine Viguier-Hovasse

globální prezidentka L'Oréal Paris

Vignettes  Spoke

IMAGE VE VLASTNÍCH RUKOU

Kendall je šéfredaktorkou své vlastní globální mediální platformy, kterou sleduje 350 milionů lidí napříč různými sociálními platformami. Obsah vytváří jen podle svých představ a inspiruje tak k autenticitě ženy po celém světe. Dnes má Kendall dvanáctý nejsledovanější účet na Instagramu a má skutečně svou hodnotu ve své vlastní režii.

ŽENA, KTERÁ ZA TO STOJÍ

Kendall Jenner, která vdechla život tomu, o čem se mnohým ani nesnilo, se stala ikonou a skutečným symbolem globálního úspěchu. V průběhu let využila supermodelka svého postavení a platformy k tomu, aby otevřeně promluvila o bojích s duševním zdravím a úzkostmi. Její upřímnost pomohla odstartovat konverzaci mezi miliony mladých žen a dívek, které ji obdivují a které denně čelí potenciálnímu nebezpečí sociálních sítí. Pouhé vědomí, že Kendall Jenner také bojuje s nejistotou, umožňuje dívkám otevřít se diskusi o vlastních problémech a podporovat se navzájem během své cesty k sebelásce.

Kendall Jenner se stává součástí rodiny L’Oréal Paris jako hlavní tvář pro kategorii make-upu od září 2023.

“Jsem velmi poctěna, že mohu být součástí sesterstva úžasných, silných a mocných žen a že mohu říct ta ikonická slova: "My za to stojíme". Čelila jsem stejným pochybnostem jako kdokoli z mé generace a trvalo mi, než jsem vyspěla a uvědomila si svou hodnotu. Připojení se k rodině L'Oréal Paris a příležitost ztělesňovat vše, co značka představuje, je pro mě jako splnění mého poslání.”

Kendall Jenner

KENDALL JENNER LOOKS

TRY NOW

  • Virtual Makeup Try On

    Vyzkoušejte virtuálně stovky dekorativních produktů a najděte si ten pravý odstín

    Vyzkoušejte
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/kendall-jenner-new-loreal-paris-ambassador", "name": "kendall-jenner-new-loreal-paris-ambassador" } } ] }