Barber Club Barber Club Čisticí gel na vousy obličej a vlasy 3v1 200 ml

Ta nejlepší volba pro šetrné každodenní čištění vousů, vlasů, vlasové pokožky a obličeje.

Údaje o produktu
Vyrobeno 100% pro muže, kteří nosí plnovous nebo vousy. Čisticí gel Barber Club na vousy, obličej a vlasy 3v1 od L’Oréal Paris je tou nejlepší volbou pro šetrnou každodenní péči o vousy, vlasy, vlasovou pokožku a obličej. Vyrobeno bez použití složek živočišného původu. Jak působí? Pro vousy: Očišťuje vousy od odumřelých buněk a lupů, odstraňuje nečistoty, eliminuje zápach a zanechává vousy jemné a hladké. Pro pokožku obličeje: Hloubkově a současně šetrně čistí pokožku. Pro vlasy: Čistí, vyživuje a na vlasové pokožce zanechává příjemný pocit. V případě nepříjemného pocitu snižte četnost používání přípravku.
Složení
Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Coco-Betaine, Glycol Distearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Tocopherol, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Cedrus Atlantica Bark Oil, Sodium Acetate, Sodium Hydroxide, Ppg-5-Ceteth-20, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Salicylic Acid, Polyquaternium-10, Limonene, Fumaric Acid, Menthol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Pentylene Glycol, Mentha Piperita Extract / Peppermint Extract, Propylene Glycol, Isopropyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum / Fragrance, Carbomer, Fusanus Spicatus Wood Oil, Octyldodecanol, Citric Acid, Coumarin.
Použití
Každý den opláchněte vousy, obličej a vlasy teplou vodou a vmasírujte čisticí gel tak, aby vytvořil pěnu. Přípravek opláchněte. V případě nepříjemných pocitů snižte četnost použití přípravku. Vyvarujte se kontaktu s očima. V případě zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.
Sociální a environmentální dopad

Značka L'Oréal Pairs se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností. Výpočetní metodologie schválena nezávislými vědeckými experty a data ověřena nezávislým auditorem Bureau Veritas.

Globální environmentální dopad

SCORE C

Uhlíková stopa

103g1 Uhlíková stopa - na 1 dávku použití:
98g V 10mL

Vodní stopa:

102 Vodní stopa - na 1 dávku použití:
9.4 V 10mL

Výrobní podmínky:

Vyrobeno v Polsku v ekologicky odpovědném závodě
Obnova odpadu: 100%
Obnovitelné zdroje energie: 46%

Environmentální dopad obalu produktu:

Certifikováno: 0%
Část z recyklovatelného materiálu3 : 100%
Recyklovatelné4 :
Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití: Ne

Sociální vliv produktu

1 Gramů ekvivalentu CO2 ("šampon" průměr kategorie = 98 g)
2 Index vody včetně kvality + nedostatku vody (m3) - "šampon" průměr kategorie = 9.7
3 Kromě systému uzávěru
4 Pokyny pro recyklaci se mohou lišit dle lokality

Objevte naši metodiku hodnocení a co všechno děláme, abychom společně snížili náš dopad.

Barber Club
Barber Club Čisticí gel na vousy obličej a vlasy 3v1 200 ml
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pro-muze", "name": "Pro muže" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pro-muze/pece-o-plet-pro-muze", "name": "Péče o pleť pro muže" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pece-o-plet-pro-muze/barber-club", "name": "Barber Club" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/barber-club/cistici-gel-na-vousy-oblicej-a-vlasy-3v1", "name": "Čisticí gel na vousy obličej a vlasy 3v1" } } ] }