Barber Club beard-oil-long-beard

A daily protective care for your long beard that soothes itchiness and nourishes your skin beneath.

Údaje o produktu
Vyrobeno 100% pro muže, kteří nosí plnovous nebo vousy. Konečně je tu přípravek pro každodenní ochranu a péči o dlouhé vousy, který zklidňuje příznaky svědivosti a vyživuje pokožku pod vousy. Objevte olej pro dlouhé vousy a pokožku Barber Club od L’Oréal Paris, který je bohatý na přírodní esenciální oleje a zkrotí a vyživuje vaše vousy, aniž by na vousech zanechal nepříjemně mastný pocit. Vyroben bez použití složek živočišného původu. Jak působí? Pro muže s dlouhými vousy: Zkrotí, vyživuje a dodá pevnost vousům, aniž by na nich zanechal nepříjemně mastný pocit. Pro pokožku pod vousy: Šetrné složení zklidňuje příznaky svědivosti a zmírňuje nepříjemný pocit.
Složení
Isopropyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Polybutene, Alcohol Denat., Parfum / Fragrance, Caprylyl Glycol, Benzyl Salicylate, Pentaerythrityl Tetra-Di-Tbutyl Hydroxyhydrocinnamate, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Benzyl Alcohol, Limonene Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Cedrus Atlantica Bark Oil, Linalool, Eugenol, C Innamal, Eucaly P Tus Globulus Leaf Oil, Fusanus Spicatus Wood Oil, Citronellol, Tocopherol, Citric Acid.
Použití
Používejte každé ráno na dlouhé vousy: 1. Požadované množství oleje vymačkněte do dlaně (2 až 3 kapky v závislosti na délce vousů) a rozetřete v rukou, aby vznikla emulze. 2. Přípravek rovnoměrně vmasírujte rukama do vousů i do pokožky pod vousy. Potřebujete-li plnovous zkrotit, použijte kartáč nebo hřeben. 3. Po aplikaci si umyjte ruce. Vyvarujte se kontaktu s očima. Dojde-li k zasažení očí, okamžitě je důkladně vypláchněte vodou.
Sociální a environmentální dopad

Značka L'Oréal Pairs se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností. Výpočetní metodologie schválena nezávislými vědeckými experty a data ověřena nezávislým auditorem Bureau Veritas.

Globální environmentální dopad

SCORE B

Uhlíková stopa

12g1 Uhlíková stopa - na 1 dávku použití:
152g V 10mL

Vodní stopa:

0.62 Vodní stopa - na 1 dávku použití:
6.6 V 10mL

Výrobní podmínky:

Vyrobeno v Německu v ekologicky odpovědném závodě
Obnova odpadu: 100%
Obnovitelné zdroje energie: >99%

Environmentální dopad obalu produktu:

Certifikováno: 100%
Část z recyklovatelného materiálu3 : 40%
Recyklovatelné4 :
Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití: Ne

Sociální vliv produktu

1 Gramů ekvivalentu CO2 ("pleťové přípravky" průměr kategorie = 9.6 g)
2 Index vody včetně kvality + nedostatku vody (m3) - "pleťové přípravky" průměr kategorie = 1.9
3 Kromě systému uzávěru
4 Pokyny pro recyklaci se mohou lišit dle lokality

Objevte naši metodiku hodnocení a co všechno děláme, abychom společně snížili náš dopad.

Barber Club
beard-oil-long-beard
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Domů" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pro-muze", "name": "Pro muže" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pro-muze/pece-o-plet-pro-muze", "name": "Péče o pleť pro muže" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pece-o-plet-pro-muze/barber-club", "name": "Barber Club" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/barber-club/beard-oil-long-beard", "name": "Olej pro dlouhé vousy" } } ] }