Close
Current site: website_MasterCZ
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterTSH
Home node: /sitecore/content/MasterTSH/home
Language: Czech (Czech Republic) : čeština (Česká republika)
Index : mastertsh_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;
Zazařte s matnými rty!

Zazařte s matnými rty!

Matné rty působí svůdně a nadčasově, ať už s nimi doplníte jakékoliv líčení. Podívejte se, jaké odstíny jsou nejvíce v módě a jak dosáhnout co nejlepšího výsledku při líčení s matnými rtěnkami.

Aby byl výsledek dokonalý, je třeba o rty pravidelně pečovat podobně, jako pečujete o svou pleť. Balzám na rty je již nezbytnou součástí našich kabelek a kosmetických taštiček, ale vyzkoušejte párkrát do týdne péči doplnit použitím peelingu jak na obličej, taki na rty, který je zbaví suchých šupinek a zanechá pleť i rty krásně hebké a vyhlazené. Vyzkoušet můžete novinky od L´Oréal Paris Sugar scruby ve třech verzích. Krystalky cukru rty jednoduše obrousí a kokosový olej je vyživí a zanechá na nich ochranný film. Peeling na rty můžete používat jak ráno, tak večer, na závěr naneste ještě balzám a vaše rty budou ve chvilce připravené na nanášení jakékoliv matné rtěnky.

Existuje hned několik druhů matných rtěnek, obzvláště populární jsou ty tekuté, které zasychají do super matného finiše. Jejich nevýhodou je, že rty často vysušují a zanechávají po určité době nošení nepříjemný pocit pnutí. Při jejich aplikaci je také důležitá přesnost, jelikož poté co zaschnou, je již velmi komplikované je z kůže odstranit. Skvělou volbou jsou proto klasické krémové rtěnky, které se snadno nanášejí a na rtech vytvoří matný vzhled. Běžně sice nemají takovou výdrž jako tekuté rtěnky, ale za to jsou mnohem příjemnější a rty s nimi můžete během dne kdykoliv znovu přetřít.

Co se týká barevné škály, fantazii se meze nekladou, v matném provedení vypadají skvěle všechny odstíny. Záleží tedy především na vašich preferencích. Rtěnku je také dobré sladit s vaším barevným typem a zbytkem líčení. Studeným, světlým typům budou nejvíce slušet světle růžové a oranžové odstíny nebo naopak zářivě červené s chladným podtónem. Tmavší typy by se měly zaměřit na rtěnky s teplým podtónem jako je švestkovo-růžová nebo tmavě červená. Celou řadu odstínů nabízejí hydratační rtěnky s matným efektem Color Riche Matte od L´Oréal Paris s obsahem olejů pro výživu rtů a komfort při nošení. Pokud upřednostňujete zemité nebo nude odstíny, je tu pro vás nová řada rtěnek Color Sensational Powder Mattes od Maybelline, tvořena třemi originálními odstíny s pudrovým efektem a extrémně matným zakončením, obohacená o med pro jemný a příjemný pocit na vašich rtech. Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte navrstvit hned několik rtěnek s různými odstíny a vytvořte si tak svou vlastní jedinečnou barvu.

Všechny články
Cursor-details