Close
Current site: website_MasterCZ
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterTSH
Home node: /sitecore/content/MasterTSH/home
Language: Czech (Czech Republic) : čeština (Česká republika)
Index : mastertsh_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;
„No makeup makeup“ krok za krokem

„No makeup makeup“ krok za krokem

Trend jako stvořený pro teplé letní počasí, kdy nechceme na pleť vrstvit celou řadu těžkých produktů. Jak postupovat, abyste si vytvořila přirozené, ale zároveň slušivé líčení?

1. BB krém na místo make-upu

Protože chceme, aby celý look působil co nejpřirozeněji, na vyčištěnou pleť naneseme BB krém, který pleť krásně hydratuje a navíc ji lehce sjednotí. Úplně v pořádku je, pokud vám i po použití BB krému prosvítají jemné žilky nebo začervenání – obličej alespoň nebude působit jako jednolitá maska. Na výraznější nedokonalosti si posvítíme v dalším kroku.Co se týká samotné aplikace rozjasňovače, existuje hned několik variant tohoto zázračného produktu. Pudrový rozjasňovač je vhodnější na mastnější pleť, jelikož na té suché by měl spíše opačné účinky, mohl by zvýrazňovat suché oblasti kůže, což rozhodně nechceme. 

2. Korektor na nedokonalosti

Možná jste se právě nevyspala do růžova nebo máte za sebou těžké období, které se projevilo kruhy pod očima a nevzhledným akné. Se zakrytím kožních nedokonalostí vám pomůže korektor, který obsahuje vysokou koncentraci barevných pigmentů, a proto se používá jen na malé, problematické oblasti obličeje.

3. Tvářenka a bronzer jako od sluníčka

S tvářenkou ani bronzerem to příliš nepřehánějte, ostré linie k tomuto looku rozhodně nepatří. Matný hnědý bronzer štětcem naneste rovnoměrně na vnější linie obličeje a na krk, líčkům dodejte broskvový nádech pomocí tvářenky.

4. Třešnička na dortu: rozjasňovač

Na závěr dopřejte své pleti svěží a zdravý dotek v podobě rozjasňovače. Pokud máte pleť spíše suchou, BB krém nemusíte pudrovat, a v tom případě použijte tekutý rozjasňovač. Mastnější pleť zapudrujte alespoň v oblasti T-zóny a následně naneste pudrovou variantu rozjasňovače. Kam vlastně rozjasňovač patří? Nad lícní kosti, špičku nosu, nad horní ret, do koutku oka, pod obočí…můžete se skutečně vyřádit.

Nová řada Wake Up & Glow byla přímo stvořená pro vytvoření líčení à la „právě jsem se probudila, vyspaná do růžova.“ Obsahuje BB krém, tvářenku, bronzer, rozjasňující paletku a také jedinečný tekutý rozjasňovač s kapátkem ve dvou zářivých odstínech.

Všechny články
FavoritesCtaAdd
FavoritesCtaAdd
FavoritesCtaAdd
FavoritesCtaAdd
FavoritesCtaAdd
FavoritesCtaAdd
FavoritesCtaAdd
Cursor-details