Close
Current site: website_MasterCZ
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterTSH
Home node: /sitecore/content/MasterTSH/home
Language: Czech (Czech Republic) : čeština (Česká republika)
Index : mastertsh_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;
 Botanicals fresh care

Botanicals fresh care

VĚDEC


 
Botanicals Fresh Care znamená příběh vášně, ale také vědeckých dobrodružství. Damien Drillon, jako skutečný dobrodruh a vedoucí vědecký pracovník našich výzkumných a inovačních laboratoří, sehrál klíčovou roli při tvorbě průlomových receptur s vysokými smyslnými vlastnostmi.

My všichni v Botanicals Fresh Care, a stejně i náš vedoucí vědecký pracovník, silně věříme v jemnou, čistou a ekologicky zodpovědnou chemii. Ta spolu s množstvím vědeckých vědomostí, dláždí cestu ke skvělým inovacím a aktivním ingrediencím. Damien je obzvlášť hrdý na náš rostlinný komplex a také jedinečný výběr přípravků.

Damienovým posláním je objevovat budoucnost vlasové péče, přičemž příroda pro něho představuje nádherný zdroj inspirace. Inspirace, kterou s nadšením sdílí prostřednictvím Botanicals Fresh Care.

OBJEVTE TENTO PŘÍBĚH


 

PĚSTITEL


 
Ranní slunce v pozdním létě. Každoroční signál pro našeho pěstitele.

Celé měsíce se láskyplně stará o své pole uprostřed zelených kopců v klidných hlubinách jižní Francie. A nyní přichází čas na sklizeň.

Pěstitelem na celý život. Postupuje podle přísných specifických kritérií a transparentního, vysoce kvalitního procesu, který umožňuje zachovat každou rostlinu úplně bez chemických přísad. Nevyhnutelnost pro toho, kdo skutečně věří v zázrak přírody.

Pozná všechny kladné stránky rostlin. „Je dobrá, dokonce nejlepší na všechno“, tak často opakuje s nadšeným zpěvavým tónem v hlase s půvabným přízvukem. Po babičce zdědil recept na speciální vlasový elixír. Značka Botanicals Fresh Care mu nyní nabízí příležitost podělit se o svou vášeň spolu s vámi, a zároveň dosáhnout, že se jeho pole rozvíjejí rychleji než kdykoli předtím.

OBJEVTE TENTO PŘÍBĚH
 

ZPĚT
Cursor-details