Analyzujte svoji pleť jako expert!

Představujeme Skin Genius: s umělou inteligencí a podporou dermatologů. Náš nejnovější online nástroj vyhodnocuje stárnutí pokožky pomocí Vašeho telefonu či počítačové kamery a doporučí Vám rutinu péče o pleť na míru.

Na základě více jak 30 let zpracování údajů a vývoje klinických atlasů s 10 000 fotografiemi žen, má tato služba 95 % shodu s diagnostikou odborníků na pokožku, takže o přesnosti analýzy Vaší pleti nemusíte pochybovat.
Získání své vlastní odborné rutiny péče o pleť nebylo nikdy snazší. Přesvědčte se sami.
Postupujte podle Evy a získejte odbornou rutinu péče o pleť. Nejlepších výsledků dosáhnete, když se před použitím diagnostického nástroje odlíčíte, vlasy stáhnete z obličeje a sundáte si brýle.
Vážíme si Vašeho soukromí, a proto po ukončení analýzy pleti budou všechny fotografie ze serveru smazány.

Skin Genius analyzuje 5 klíčových znaků pleti:

1 Skin Even Tone
Linky a vrásky
1
Analyzuje závažnost 5ti různých typů linek, vrásek a záhybů, které se začínají tvořit s věkem: vrásky na čele, glabelární vrásky (mezi obočím), periorbitalní vrásky (okolo očí), nosoretní vrásky (linie úsměvu) a tzv. mirionetové linky (v okolí vašich úst).
2 Skin Radiance
Jas
2
Zkoumáme, jak se světlo odráží od Vaší tváře - místa, která jsou nejjasnější - a která jsou většinou postižená dehydratací pleti, vráskami, rozšířenými póry, zčervenáním a viditelnými skvrnami.
3 Skin Pore Quality
Pevnost
3
Zkoumáme sílu a pružnost Vaší pokožky ve dvou oblastech tváře, kde se pokožka většinou začíná s věkem uvolňovat: horní tváře (nosoretní vrásky) a spodní kontury.
4 Skin Firmness
Kvalita pórů
4

Analyzujeme přítomnost zvětšených pórů na každé straně nosu, které mohou být způsobeny nadměrně se mastící pokožkou, suchými oblastmi, černými tečkami nebo ochabnutím pleti.

5 Skin Wrinkle Resolience
Tón pleti
5
Při pohledu na jednotnost pokožky analyzujeme přirozenou pigmentaci jako jsou pihy a hnědé skvrny a zjišťujeme změnu barvy na tvářích – místech, která jsou nejvíce vystavované škodlivému vlivu prostředí. Přesvědčte se sami.