Pure Clay Intenzivní čisticí maska 50 ml

Intenzivní čisticí maska se třemi očišťujícími jíly a aktivním uhlím.

Údaje o produktu
Laboratoře L'Oréal Paris vybraly tři očišťující jíly a spojily je s aktivním uhlím, které působí jako magnet na nečistoty. Krémové složení působí intenzivně na póry a zanechává pleť čistou a jasnou. Okamžité, dlouhodobé a viditelné výsledky Po prvním použití: pleť je čistší a jasnější. Po prvním týdnu: pleť je na pocit svěžejší a zářivější. S každým použitím: pleť dýchá a září krásou.
Složení
Aqua / Water, Kaolin, Montmorillonite, Lecithin, Polysorbate 20, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Oryza Sativa Starch / Rice Starch, Ci 77499 / Iron Oxides, Moroccan Lava Clay, Charcoal Powder, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Lilool, Limonene, Parfum / Fragrance. (F.I.L. B196439/1).
Použití
Na čistou pleť naneste po celém obličeji tenkou vrstvu dvakrát týdně. Vyhněte se očím a rtům. Nechte zaschnout 5 – 10 minut, poté odstraňte mokrým ručníkem nebo vlažnou vodou. Dojde-li ke kontaktu s očima, okamžitě je důkladně vypláchněte.
Pure Clay
Intenzivní čisticí maska 50 ml