Pure Clay Intenzivní čisticí maska 50 ml

Intenzivní čisticí maska se třemi očišťujícími jíly a aktivním uhlím.

Údaje o produktu
Laboratoře L'Oréal Paris vybraly tři očišťující jíly a spojily je s aktivním uhlím, které působí jako magnet na nečistoty. Krémové složení působí intenzivně na póry a zanechává pleť čistou a jasnou. Okamžité, dlouhodobé a viditelné výsledky Po prvním použití: pleť je čistší a jasnější. Po prvním týdnu: pleť je na pocit svěžejší a zářivější. S každým použitím: pleť dýchá a září krásou.
Složení
Aqua / Water, Kaolin, Montmorillonite, Lecithin, Polysorbate 20, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Oryza Sativa Starch / Rice Starch, Ci 77499 / Iron Oxides, Moroccan Lava Clay, Charcoal Powder, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Lilool, Limonene, Parfum / Fragrance. (F.I.L. B196439/1).
Použití
Na čistou pleť naneste po celém obličeji tenkou vrstvu dvakrát týdně. Vyhněte se očím a rtům. Nechte zaschnout 5 – 10 minut, poté odstraňte mokrým ručníkem nebo vlažnou vodou. Dojde-li ke kontaktu s očima, okamžitě je důkladně vypláchněte.
Pure Clay
Intenzivní čisticí maska 50 ml
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Domů" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pece-o-plet", "name": "Péče o pleť" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pece-o-plet/pece-o-oblicej", "name": "Péče o obličej" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pece-o-oblicej/pure-clay", "name": "Pure Clay" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pure-clay/intenzivni-cistici-maska-50-ml", "name": "Intenzivně čisticí maska" } } ] }