Close
Current site: website_MasterCZ
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterTSH
Home node: /sitecore/content/MasterTSH/home
Language: Czech (Czech Republic) : čeština (Česká republika)
Index : mastertsh_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;
Stephane Lancien

Stephane Lancien

Skutečný vizionář stylu, mezinárodní hair stylista & expert L'Oréal Paris, Stéphane LANCIEN, vytvořil návrhy účesů pro většinu kampaní L'Oréal Paris jakož i pro Ambasadorky značky, Jennifer Lopez, Blake Lively, Julianne Moore, Frieda Pinto a Jane Fonda, během Filmového festivalu v Cannes.

A pokud by tento prominentní seznam klientů nestačil, mistr vlasových kreací spolupracuje v rámci svého řemesla na kampaních těch nejslavnějších značek jako Loewe, Kenzo, Louis Vuitton, Emilio Pucci, Céline a Chloé. Je prostě ten nejlepší z nejlepších!

Stéphane LANCIEN začal svou kariéru před více než 20 lety, studoval na "Ecole des Beaux Arts". Po přestěhování se do Paříže, hlavního města módy a stylu, a práci s legendárním kadeřníkem Jeanem Marcem Maniatisom, jeho profil a talent vzrostly tak, že se začlenil do mezinárodního světa módy a krásy a stal se vyhledávaným kadeřníkem po celém světě. Stéphane je stálým členem kreativních týmů v časopisech Vogue Paris, Vogue UK, Elle, Marie Claire, Ten Mgazine a Harper Bazaar. Na základě tohoto záviděníhodné tiskového portfolia není žádným překvapením, že mistr stylu spolupracoval s některými světovými, najbrilantnejšími fotografy a režiséry, jako jsou Peter Lindbergh, Patrick Demarchelier, Kenneth Willard, a Ellen von Unwerth.

Všichni experti
Cursor-details