Close
Current site: website_MasterCZ
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterTSH
Home node: /sitecore/content/MasterTSH/home
Language: Czech (Czech Republic) : čeština (Česká republika)
Index : mastertsh_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;
Elisabeth Bouhadana

Elisabeth Bouhadana

Elisabeth Bouhadana disponuje obdivuhodným vzděláním, které mapuje její cestu k tomu, jak se stala Celosvětovou ředitelkou pro vědeckou komunikaci značky L'Oréal Paris.

Elisabeth působí ve Skupině L'Oréal Paris již přes 17 let: nejprve se specializovala na pleťovou péči, 7 let pobývala zejména v laboratořích pleťových produktů ChevillyLarue, než přešla do oblasti vývoje profesionálních estetických zákroků pro dermatology. Po 5 letech na pozici Mezinárodní ředitelky pro vědeckou komunikaci značky Innéov (značky doplňků výživy s benefity pro pleť a vlasy, joint venture společností L'Oréal a Nestlé) se v roce 2012 připojila k mezinárodnímu týmu L'Oréal Paris jako Celosvětová ředitelka pro vědeckou komunikaci .

Získala postgraduální studium v oboru enzymologie na pařížské univerzitě Orsay, následovala odborná příprava v Chemickém institutu přírodních látek (ICSN) v Gif-sur-Yvette (Francie). Následně absolvovala postgraduální studium na univerzitě Paris-Dauphine v oboru management pro inovace a technologie.

Všichni experti
Cursor-details