Close
Current site: website_MasterCZ
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterTSH
Home node: /sitecore/content/MasterTSH/home
Language: Czech (Czech Republic) : čeština (Česká republika)
Index : mastertsh_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;
Soo Joo Park

Soo Joo Park

Korejská supermodelka, SooJoo Park, je novou senzací módních přehlídek. Její výrazná osobnost a odvážný vzhled si okamžitě podmanily módní scénu, přičemž její neobvyklý talent nikdy nepostupuje podle pravidel.

SooJoo se narodila v Soulu, kde se vyvinul její vrozený smysl pro nezávislou estetiku a po přestěhování do Kalifornie v 10 letech naplno převzala diletantský životní styl západního pobřeží. Díky svému výraznému stylu je múzou své doby a svět módy její potenciál okamžitě rozpoznal. Po uvedení u renomovaných návrhářů Toma Forda a Karla Lagerfelda se okamžitě stala součástí jejich přehlídek a hvězdou jejich následných kampaní. SooJoo popularita pramení nejen z jejích výjimečných vlastností, ale také z její dominantní osobnosti. Je považována za nedílnou součást mezinárodních Fashion Weeks, předváděla například i pro značky Fendi, Oscar De La Renta či Lanvin. Do její záviděníhodné portfolia se řadí i obálky magazínů Vogue, Wonderland, Numero a mnoho dalších.

L'Oréal Paris reprezentuje vše to, co chci sama zastupovat. Inspirovat a podporovat ženy v tom, aby byly těmi nejlepšími verzemi sebe samých.

Všichni ambasadoři
Cursor-details