Close
Current site: website_MasterCZ
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterTSH
Home node: /sitecore/content/MasterTSH/home
Language: Czech (Czech Republic) : čeština (Česká republika)
Index : mastertsh_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;
Lucky Blue Smith

Lucky Blue Smith

Ovládá přehlídková mola a považuje se za nejslavnějšího modela světa, Lucky Blue je ztělesněním nové generace Alfa mužů L'Oréal Men Expert.

Lucky Blue se zapsal do modelingové agentury jako 12letý a brzy po svém debutu na přehlídkách předváděl pro nejslavnější módní domy v Londýně, Miláně a Paříži a fotil s fotografy největšího kalibru včetně Annie Leibovitz, Mario Sorrenti and Steven Klein. Lucky Blue jako definice tvrdé práce a úspěchu nemá v této oblasti až takový náskok, ale vytvořil pravidla hry tím, že vzal módní průmysl útokem a současně vyzdvihl své přednosti. S platinovými blond vlasy a ocelově-modrýma očima, připomínajícími ikonu ve stylu Jamese Deana, je Lucky Blue ztělesněním dokonalosti, přičemž se umístil na druhém místě v žebříčku časopisu GQ o Nejstylovějšího muže roku 2015. Být na očích je jeho poznávacím znamením, pravidelně informuje své 2 miliony followerů o každém svém kroku a zve fanoušky na setkání, kde ho mohou vidět a udělat si s ním selfie. Kromě modelingu se Lucky Blue věnuje i dalším tvůrčím záležitostem v souvislosti s hudbou a herectvím; v 11 letech založil surf-rockovou skupinu "The Atomics" se třemi sestrami-modelkami a současně hrál v hlavní mužské roli ve filmu "Love Everlasting", který režíroval Rob Diamond.

Když se mě zeptali, jestli bych se chtěl stát jednou z tváří kosmetické řady L'Oréal Men Expert, byl jsem neskonale nadšený a poctěný. Jsem opravdu hrdý, že jsem součástí značky L'Oréal a že každý den budu zkoušet její úžasné produkty.

Všichni ambasadoři
Cursor-details