Close
Current site: website_MasterCZ
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterTSH
Home node: /sitecore/content/MasterTSH/home
Language: Czech (Czech Republic) : čeština (Česká republika)
Index : mastertsh_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;
Leila Bekhti

Leila Bekhti

Leila Bekhti začala svou filmovou kariéru téměř náhodou a její první kroky před kamerou zaznamenal Kim Shapiron ve filmu "Sheitan" v roce 2005 po boku Vincenta Cassela. Její výkon byl nepřehlédnutelný a brzy si začala získávat role v množství filmů. V roce 2005 hrála Leila roli v televizním filmu "Harkis". V roce 2006 dostala roli Zarky ve filmu "Paris Je t'aime". Ve stejném roce hrála také ve filmu "Mauvaise Foi". Roky 2008 a 2009 zaznamenávají zvrat v její kariéře, kdy byla oceněna za dvě vedlejší role: dceru bandity ve filmu Jeana Francoise Richeta "Veřejný nepřítel" (Mesrine) a za roli Djamily ve filmu "Prorok" (A Prophet) od Jacquese Audiard. Film získal několik ocenění na slavnostním ceremoniálu předávání cen César a umožnil mladé herečce vystoupit na červeném koberci na Filmovém festivalu v Cannes v roce 2009.

V roce 2009 se Leila setkala s Géraldine Nakache, která pro ni napsala její první roli v celovečerním filmu "Zlaté dívky" (Tout Ce Qui Brille). Bekhti ve filmu zazářila a rychle si získala srdce Francouzů. Za roli ve filmu si získala titul "nejslibnější herečky" od francouzského filmového průmyslu a v roce 2011 cenu César - což jasně dokazuje, že objevili její talent.

Pamatuji se, že reklamy a produkty L'Oréal byly součástí mého života ještě, když jsem byla malá. Připojit se k tomuto týmu snů a dostat šanci osobně říct "Protože já za to stojím" je zkrátka úžasné.

Všichni ambasadoři
Cursor-details