Infaillible Total Cover Paletka korektorů

Pro rozjasnění, korekci a neutralizaci pleti.

Paletka korektorů Universal 1 Infaillible Total Cover Packshot
Paletka korektorů Palette Infaillible Total Cover Texture
Paletka korektorů Infaillible Total Cover Packshot Open
L'Oréal Paris MAKE-UP INFAILLIBLE TOTAL COVER TOTAL COVER PALETKA 1  FACE CHARTE
L'Oréal Paris MAKE-UP INFAILLIBLE TOTAL COVER TOTAL COVER PALETKA 2  FACE CHARTE
L'Oréal Paris MAKE-UP INFAILLIBLE TOTAL COVER TOTAL COVER PALETKA 3  FACE CHARTE
L'Oréal Paris MAKE-UP INFAILLIBLE TOTAL COVER TOTAL COVER PALETKA 4  FACE CHARTE
Naše první paletka obsahující 2 korektory s plným krytím v odstínech pro sjednocení pleti a 3 korektory pro zakrytí nedostatků. Její lehoučké složení umožňuje korektory vrstvit, aniž by nadměrně pleť zatěžovaly, a dosáhnout rovnoměrného a hladkého vzhledu.
Isostearyl Neopentanoate, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Titanium Dioxide, Cera Microcristalli /Microcrystalline Wax, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Phenyl Trimethicone, Copernicia Cerifera Cera / Caruba Wax, Kaolin, Polyethylene, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide, Alumi, Acetyldipeptide-1 Cetyl Ester, Toluene Sulfonic Acid, [+/- může obsahovat: Ci 77891/ Titanium Dioxide, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 45410 / Red28 Lake, Ci 19140 / Yellow 5 Lake, Ci 42090 / Blue 1 Lake]. (F.I.L. B190441/1).
Pomocí fialového korektoru rozjasněte mdlou pleť a tmavé kruhy pod očima. Naneste rovnoměrnou vrstvu na problematické partie a zatlačte ji do pokožky. Pokračujte vrstvou korektoru, který zakryje fialový odstín, a okraje rozetřete pro dokonalý vzhled. Vrstvením zelenkavého korektoru neutralizujte zarudnutí pleti, dokud nezmizí, a poté korektor zatlačte do pokožky. Následně použijte vrstvu krycího korektoru, který zakryje zelenou vrstvu, a okraje opět dokonale rozetřete, abyste dosáhli rovnoměrného vzhledu.