Dekorativní kosmetika na tvář 120 Make-up v tyčince Infaillible Texture
Dekorativní kosmetika na tvář 120 Make-up v tyčince Infaillible Packshot Closed
Dekorativní kosmetika na tvář Infaillible make-up v tyčince Medium Skin Arm Swatch
Dekorativní kosmetika na tvář Infaillible make-up v tyčince Light Skin Arm Swatch
Dekorativní kosmetika na tvář Infaillible make-up v tyčince Dark Skin Arm Swatch
Dekorativní kosmetika na tvář Infaillible make-up v tyčince Product Detail 3
Tvarující tyčinky Infaillible Longwear Shaping Stick: první vysunovací tvarující tyčinka pro jemné nebo výraznější tvarování obličeje pro vždy dokonalý #selfieready make-up. Make-up v tyčince Longwear Shaping Stick Make-up je vhodný pro všechny typy pleti. Jeho krémové a přitom lehoučké, vysoce pigmentované složení snadno a lehce splyne s pokožkou, lze jej vrstvit do středního až vysokého krytí a vytvořit tak vlastní vzhled s požadovanou intenzitou, aniž by na pleti vytvářel pocit nepřirozeného vzhledu. Díky zakulacenému tvaru lze aplikovat i v nejméně dostupných a nejdrobnějších partiích obličeje. Jeho délka umožňuje používat každý den nebo na cestách, bez ohledu na okolnosti. Při aplikaci odpovídajícího odstínu na celý obličej dosáhnete sjednocení pleti. Strategickým partiím lze pomocí světlejšího odstínu dodat objem. K zeštíhlení se hodí zase tmavší odstín. Nekonečné možnosti tvarování obličeje. K dispozici v 19 odstínech od nejsvětlejšího po nejtmavší.
Dimethicone, Octyldodecyl Neopentanoate, Phenyl Trimethicone, Dicaprylyl Carbote, Hydrogeted Jojoba Oil, Nylon-12, Ethylhexyl Methoxycinmate, Hydrogeted Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate [no] /Silica Dimethyl Silylate, Polyethylene, Talc, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminum Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Bht, Tocopherol, [+/- May Contain Ci 77891 / Titanium Dioxide, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Mica, ] F.I.L B208403/1.
Krytí a sjednocení pleti: Zvolte si odpovídající odstín a naneste v pruzích tyčinkou po celém obličeji. Poté jemně rozetřete a opakováním upravte stupeň krytí. Objem a rozjasnění: Na strategických obličejových partiích naneste tyčinkou v pruzích: od oblasti pod očima k tvářím, od špičky nosu k čelu, na bradě a tvářích. Konturování pro zeštíhlení: Naneste v pruzích na horní část čela, pod lícní kosti, nad čelistními kostmi. Rozetřete naší houbičkou na make-up Infaillible Foundation Blender.