Elseve Extraordinary Oil Vlasové sérum pro velmi suché vlasy 100 ml

1 zázračná kapka, 6 mimořádných přínosů.

Informace o produktu
Po nanesení se tento lehoučký a nemastný zázračný olej začne vsakovat a okamžitě pronikne do vlasů. Přípravek Extraordinary Oil regeneruje vlasy, kterým se dostává luxusní výživy a bohaté ochrany, aby jim dopřál okázalou hebkost a zářivý lesk. Suchým a poškozeným vlasům dodává potřebnou péči a regeneraci.
Složení
Cyclopentasiloxan, dimethikonol, olej ze semen makadamie celolisté, hydroxycitronellal, olej z jader argánie trnité, limonen, benzyl salicylát, benzylalkohol, linalool, isoeugenol, olej ze semen juvie ztepilé, geraniol, hexylcinnamaldehyd, parfém / vůně, (F.I.L. C211222/2).
Použití
Na tlaň si vytlačte pumpičkou 2 až 3 dávky oleje a nanášejte jej: 1. Před použitím šampónu a kondicionéru pro regeneraci, výživu a přípravů vlasů na mytí. 2. Na ručník před sušením / na suché vlasy (před vysoušením fénem) pro ochranu vlasů. 3. Po celý den pro průběžnou výživu a lesk vlasů.
Sociální a environmentální dopad

Značka L'Oréal Pairs se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností. Výpočetní metodologie schválena nezávislými vědeckými experty a data ověřena nezávislým auditorem Bureau Veritas.

Globální environmentální dopad

SCORE B

Uhlíková stopa

43g1 Uhlíková stopa - na 1 dávku použití:
96g V 10mL

Vodní stopa:

2.12 Vodní stopa - na 1 dávku použití:
4.7 V 10mL

Výrobní podmínky:

Vyrobeno ve Francii v ekologicky odpovědném závodě
Obnova odpadu: 100%
Obnovitelné zdroje energie: 44%

Environmentální dopad obalu produktu:

Certifikováno: 0%
Část z recyklovatelného materiálu3 : 100%
Recyklovatelné4 :
Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití: Ne

Sociální vliv produktu

1 Gramů ekvivalentu CO2 ("neoplachovací kondicionér a olej" průměr kategorie = 54 g)
2 Index vody včetně kvality + nedostatku vody (m3) - "neoplachovací kondicionér a olej" průměr kategorie = 182
3 Kromě systému uzávěru
4 Pokyny pro recyklaci se mohou lišit dle lokality

Objevte naši metodiku hodnocení a co všechno děláme, abychom společně snížili náš dopad.

Elseve
Extraordinary Oil Vlasové sérum pro velmi suché vlasy 100 ml
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Domů" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/vlasy", "name": "Vlasy" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/vlasy/pece-o-vlasy", "name": "Péče o vlasy" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pece-o-vlasy/elseve", "name": "Elseve" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pece-o-vlasy/elseve/extraordinary-oil", "name": "Elseve Extraordinary Oil" } } , { "@type":"ListItem", "position": 6, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/elseve/extraordinary-oil/vlasove-serum-pro-velmi-suche-vlasy", "name": "Vlasové sérum pro velmi suché vlasy" } } ] }