Smývatelné barvy L’Oréal Paris Colorista Washout jsou přelivy na vlasy ukrývající se ve vlasové masce. Postupně se během jednoho až dvou týdnů vymývají, takže můžete experimentovat a barvu vlasů měnit dle nálady. Jsou založeny na chromové krémové technologii v podobě vlasové masky, která vlasy jemně obarví a současně o ně pečuje. Postupně se vymývá s každým mytím šampónem.
Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Amodimethicone, Cetyl Alcohol, Hc Blue no. 15, C12, 15 Alkyl Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Trideceth, 6, Chlorhexidine Digluconate, Fumaric Acid, Isopropyl Alcohol, Basic Red 51, Citric Acid, Cetrimonium Chloride, (Fil C192642/1).
Pastelové odstíny přelivů Colorista Washout: Za použití rukavic naneste barvu na blond nebo předem zesvětlené vlasy. Nechte působit 15 minut. Chcete-li výraznější a odolnější odstín, nechte působit až 20 minut. Chcete-li vytvořit speciální účes, použijte na různé prameny vlasů různé odstíny. Důkladně vlasy oplachujte, dokud voda není čirá. Vlasy usušte a dolaďte stylingem. Chcete-li vymývání urychlit, použijte Colorista Remover.