Barber Club Barber Club Hydratační péče pro krátké vousy a obličej 50 ml

Každodenní péče o krátké vousy a pokožku pod nimi.

Údaje o produktu
Vyrobeno 100% pro muže, kteří nosí plnovous nebo vousy. Objevte hydratační péči o krátké vousy Barber Club od L’Oréal Paris, která je bohatá na esenciální oleje a pečuje nejen o vaše krátké vousy, ale i pokožku pod nimi. Vyrobeno bez použití složek živočišného původu. Jak působí? Pro krátké vousy: Zklidňuje příznaky svědivosti a zjemňuje vousy, aby zajistila dlouhodobý komfort. Pro pokožku obličeje: Lehké složení hydratuje pokožku po celý den, aniž by na vousech či pokožce zanechalo nepříjemně mastný pocit.
Složení
Aqua / Water, Alcohol Denat., Glycerin, Fusanus Spicatus Wood Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Mentha Piperita Extract / P E P P E R M I N T E X T R Ac T, P E G - 3 0 Dipolyhydrox Ys Tearate, Peg- 60 Hydrogenated Castor Oil, Bis-Peg-18 M E T H Y L E T H E R D I M E T H Y L S I L A N E, E U C A Ly P T U S G Lo B U Lu S L E A F O I L, Tridece Th- 6, Tri E Thanol Amine, Sodium Hyaluronat E, Tri Sodium E Thylened Iamine D Isuccinate, Pentylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Bht, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Salicylic Acid, Linalool, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance.
Použití
Aplikujte každé ráno po očištění krátkých vousů a pokožky. Vymačkněte do dlaně 1 až 2 kapky gelu a rozetřete v rukou, aby vznikla emulze. Jemně vmasírujte rukama do pokožky a krátkých vousů. Postupujte od krku směrem nahoru, dokud se gel nevsákne. Vyvarujte se zasažení očí.
Sociální a environmentální dopad

Značka L'Oréal Pairs se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností. Výpočetní metodologie schválena nezávislými vědeckými experty a data ověřena nezávislým auditorem Bureau Veritas.

Globální environmentální dopad

SCORE B

Uhlíková stopa

7.1g1 Uhlíková stopa - na 1 dávku použití:
97g V 10mL

Vodní stopa:

0.42 Vodní stopa - na 1 dávku použití:
4.4 V 10mL

Výrobní podmínky:

Vyrobeno v Německu v ekologicky odpovědném závodě
Obnova odpadu: 100%
Obnovitelné zdroje energie: >99%

Environmentální dopad obalu produktu:

Certifikováno: 100%
Část z recyklovatelného materiálu3 : 0%
Recyklovatelné4 :
Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití: Ne

Sociální vliv produktu

1 Gramů ekvivalentu CO2 ("pleťové přípravky" průměr kategorie = 9.6 g)
2 Index vody včetně kvality + nedostatku vody (m3) - "pleťové přípravky" průměr kategorie = 1.9
3 Kromě systému uzávěru
4 Pokyny pro recyklaci se mohou lišit dle lokality

Objevte naši metodiku hodnocení a co všechno děláme, abychom společně snížili náš dopad.

Barber Club
Barber Club Hydratační péče pro krátké vousy a obličej 50 ml
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pro-muze", "name": "Pro muže" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pro-muze/pece-o-plet-pro-muze", "name": "Péče o pleť pro muže" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/pece-o-plet-pro-muze/barber-club", "name": "Barber Club" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.cz/barber-club/hydratacni-pece-pro-kratke-vousy-a-oblicej", "name": "Hydratační péče pro krátké vousy a obličej" } } ] }