Příběh Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, která je herečkou, zpěvačkou, producentkou, ředitelkou podniku, prodala více než 35 milionů alb po celém světě a rovněž zazářila v několika filmech, které se umístily na prvním místě amerického „box officu“, zejména ve filmu Příšerná tchýně a Svatby podle Mary. V roce 2001 byl film Svatby podle Mary nejvýdělečnějším titulem amerického „box officu“ a její album „J.Lo“ se umístilo na prvním místě žebříčku Top 200. Díky těmto dvěma prvním místům se Jennifer Lopez stala první ženou v historii, jejíž film a album se ve stejném týdnu umístily na první příčce. Nedávno si zahrála ve snímku Záložní plán, romantické komedii společnosti CBS Films, jejíž děj se odehrává v New Yorku. Před tím, než svoji kariéru na chvíli odsunula do pozadí kvůli těhotenství, jsme ji mohli vidět ve dvou filmech, které sama produkovala: Vášeň v tanci, celovečerním dramatickém filmu o legendárním králi salsy Hectoru Lavoeovi, a také ve filmu Hranice smrti, kde hrála po boku Antonia Banderase. V roce 2011 vydala Jennifer Lopez své nové album „Love?“, které produkovala společnost Island/Def Jam Records.

Spolu se svým partnerem Simonem Fieldsem nyní uzavřela Jennifeřina společnost Nuyorican výhradní smlouvu s NBC Television a v současnosti pracuje na několika filmech a televizních projektech, zejména na romantické komedii Taming Ben Taylor, kde bude hrát roli úspěšné realitní makléřky, které podlehne trochu mrzoutský vinař. Dále pak produkuje Nannyland pro ABC, Sweet Little 15 pro Fox Searchlight, kde se poukazuje na problematiku vstupu do dospělosti: Mladá Mexičanka organizuje své 15. narozeniny „Quinceañera“ a také produkuje televizní seriál pro dospívající Amigas Sweet 15 Club, který bude rovněž vycházet v knižní podobě a sledovat příběh pěti dospívajících dívek z Miami, jež řídí agenturu Quinceañeras. Společnost Nuyorican pracuje rovněž na projektech významných filmů, jedná se zejména o The Governess ve spolupráci s CBS Films a také o remake filmu Overboard ve spolupráci se Sony.

Jennifer Lopez začala jako herečka v celovečerními filmu Moje rodina, kterým byla kritika nadšena a za který byla jmenována na cenu Spirit Awards díky tomu, jak zosobnila roli Marie Sanchezové, mladé matky. Velké uznání získala za roli ve snímku „Selena“, za kterou byla nominována na cenu Zlatý glóbus. V roce 2002 získala Jennifer Lopez titul „ShoWest Female Star of the Year“ a v roce 2006 obdržela ocenění „Women in Film: Crystal Award“. Kromě toho jí Národní rada La Raza, nejvýznamnější skupina hájící práva obyvatel pocházejících z Latinské Ameriky, udělila titul „Entertainer of the Year“ za přínos pro televizi a film v soutěži American Latino Media Arts Awards (ALMA).

Mezi její další filmy patří Žít po svém od režiséra Lasse Hallstroma, kde hraje Robert Redford a Morgan Freeman, U-Turn od režiséra Olivera Stona, Maid in Manhattan, kde hraje po boku Ralpha Fiennese, Stanleyho Tucciho, Boba Hoskinse a Natashy Richardsonové, Vlak plný peněz s Woodym Harrelsonem a Wesleym Snipesem, Jack od Francise Forda Coppoly, kde hraje po boku Robina Williamse, Krev a víno s Jackem Nicholsonem, Policajtka režiséra Luise Mandoki, Cela, Zakázané ovoce režiséra Stevena Soderbergha, kde se objevuje po boku George Clooneyho, Dost, thriller Michaela Apteda, jakož i film Anakonda, kde po jejím boku hraje Jon Voight, Eric Stoltz a Ice Cube. Díky své společnosti Nuyorican hraje Jennifer Lopez novou roli: televizní produkční reality show na MTV, která je věnována tanci „Dance Life“ a seriálu na UPN: „South Beach“.

Jennifer Lopez byla zvolena Ikonou roku 2006 v soutěži ACE Fashion Awards za přínos pro svět módy a doplňků.

Jennifer je rovněž ženou, která se angažuje svou rozmanitou charitativní činností v práci pro lepší svět, k čemuž přispívá i její nadace Maribel Foundation, nezisková organizace, kterou založila se svou sestrou Lyndou. Posláním nadace Maribel Foundation je přispívat ke zlepšování zdraví a životních podmínek žen a dětí a také zpřístupnit zdravotní péči. Nadace v současnosti spolupracuje s dětskou nemocnicí v Los Angeles na programu léčby na dálku, který umožní členům znevýhodněných komunit z celého světa, aby byli léčeni těmi nejlepšími lékaři.

Ženy po celém světě obdivují její krásu, charisma a anagažovanost.

Identifikujte se

Jestliže jste již zaregistrováni, přihlašte se v poli níže:

Newsletter

Děkuji za zrušení mého přihlášení k Newsletteru

Zapomněli jste Vaše heslo ?

Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu níže a my vám zašleme vaše přístupové heslo.

Přeposlat příteli

Zadané e-mailové adresy budou použity pouze pro zaslání požadovaného článku a nebudou uloženy.

Poslat

Zaregistrujte se pro zasílání Newsletteru

Zaregistrujte se pro zasílání Newsletteru od L'Oréal Paris: získáte velké množství informací o nových výrobcích, speciální výhodné nabídky, dárky, rady expertů a další překvapení!

Zaregistrovat se

Pro zrušení registrace pro
zasílání Newsletteru L'Oréal Paris klikněte zde.

Vaše spotřebitelské centrum L'Oréal Paris na telefonu 844 16 16 16, nebo na emailu