Brzy nashledanou na www.lorealparis.cz ve světě krásy

  • Exkluzivně na těchto stránkách: personifikované rady od našich expertů
  • Tajemství hvězd: Vaše oblíbené hvězdy vám odhalí svůj look
  • Připojte se do Můj Klub VIP a objevte naše nové výrobky a naše speciální VIP nabídky

Jak zjistím, že mi zrzavá sluší?

Od měděné blond až po intenzívní červenou, od irské zrzavé až k odstínům červenohnědé, paleta zrzavých barev je velmi široká, s mnoha odstíny. Než se obarvíte, ověřte si, zda jste vybrala ten správný tón.

Check-list:

  • Vaše přirozená barva.Nepokoušejte se barvit na zrzavo vlasy, jejichž přirozená barva je velmi světlá blond, riskujete, že výsledkem bude růžová blond. V opačném extrému se vyhněte světle rezavé na přirozeně velmi tmavé vlasy: v nejlepším případě barva vydrží 3 týdny, a to nemluvíme o efektu « černých kořínků »…
  • Vaše pokožka. Světlá pleť: zrzavá ve všech odstínech jí skvěle sluší. Dodává jí lesk a rozjasňuje ji. Tmavá pleť: Pozor na příliš oranžovou zrzavou, pleť by mohla ztratit jas, mohla by být až vosková. Volte tedy zrzavou tmavou, mahagonovou, nanejvýš kaštanovou.
  • Barva vašich očíTeplé a měděné odstíny zrzavé ladí k zeleným nebo oříškovým očím a k lehce opálené pleti, naopak odstíny studenější, červené až švestkové, ladí k modrým očím a světlé pleti.

Rady před a po

  • PředNení vždy snadné zvyknout si na zářivou barvu! Pokud jste nikdy neměnila barvu svých vlasů, udělejte si test s dočasným obarvením, které se smyje po 8 umytích).
  • PoZrzavé vlasy mají sklon měnit rychle barvu na oranžovou, zejména proto, že červená barviva v barvě nejsou tak odolná vůči mytí vlasů. Pro zachování krásy a lesku vaší zrzavé barvy se vybavte specifickou péčí o barvené vlasy: výživná, ochranná a rozjasňující(Elseve Color Vive).
Identifikujte se

Jestliže jste již zaregistrováni, přihlašte se v poli níže:

Newsletter

Děkuji za zrušení mého přihlášení k Newsletteru

Zapomněli jste Vaše heslo ?

Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu níže a my vám zašleme vaše přístupové heslo.

Přeposlat ostatním

Zadané e-mailové adresy budou použity pouze pro zaslání požadovaného článku a nebudou uloženy.

Poslat

Zaregistrujte se pro zasílání Newsletteru

Zaregistrujte se pro zasílání Newsletteru od L'Oréal Paris: získáte velké množství informací o nových výrobcích, speciální výhodné nabídky, dárky, rady expertů a další překvapení!

Zaregistrovat se

Pro zrušení registrace pro
zasílání Newsletteru L'Oréal Paris klikněte zde.

Vaše spotřebitelské centrum L'Oréal Paris na telefonu 844 16 16 16, nebo na emailu